Perşembe , 26 Mayıs 2022

Okulda Ders, Evde Özel Ders

Mehmet GÜVEN Boğaziçi Üniversitesi’nde Fizik Öğretmenliği okuyan genç bir girişimci. O, eğitimin “okuldan eve” getirilebileceğine inanmış ve çevresindeki alanında uzman arkadaşlarını da yanına alarak OkuldanEve’nin startını vermiş. Boğaziçililerden özel ders ayrıcalığını OkuldanEve ailesi ile herkesin yaşamasını ve bu fırsattan herkesin yararlanmasını hedeflemiş. Sizler de kariyer hedefinize doğru yol alırken, OkuldanEve ailesinin motivasyon, yönlendirme ve eğitim koçluğu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi ekolü ile hazırlanan sistemi, hedeflerinize emin adımlarla gitmenizde önemli rol oynayacak. OkuldanEve; YGS-LYS & TEOG sınavlarına hazırlıkta ve Matematik – Geometri – Fizik – Kimya – Biyoloji – Türkçe – Edebiyat – Tarih – Coğrafya – Felsefe – İngilizce dersleri, IB & AP sistemine yönelik İngilizce Matematik – İngilizce Fizik – İngilizce Kimya – İngilizce Biyoloji ve Ekonomi yani kısacası tüm okul derslerinde yardımcı aynı zamanda akademik özel ders hizmetlerini kapsayan bir program ile sizlere hizmet sunuyor.

Öğrenciler ve aileler, profesyonel eğitim koçluğu ayrıcalığıyla özel ders hizmetinden yararlanmak için OkuldanEve’nin sitesini ziyaret edebilirsiniz:

www.okuldaneve.com

Facebook, Instagram ve Twitter’da @okuldaneveders adıyla faal bir şekilde paylaşımları var. Sizi gerçekten rahatlatacak motivasyon sözleri, karikatürler ve eğlenceli gifler de bu hesaplarda sizleri bekliyor. Özellikle Facebook üzerinden canlı yayınlarda sorularınızı sorabilir, rehber öğretmenlerin sınavlara yönelik hayat kurtaran tavsiyelerini birebir alma fırsatını bulabilirsiniz.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir