Cuma , 17 Eylül 2021

Ölen Anneden Gelen e-mailler Ailesini İkinci Kez Yıktı!

Ölen anneden gelen e-postalar aileye ikinci darbe oldu!

6 Ölen anneden gelen e-postalar aileye ikinci darbe oldu!

Genç kadın bir gün bilgisayar ekranında 2 yıl önce kaybettiği annesinden bir mail geldiğini görünce sarsıldı

Her şey iki ay önce başladı. Annesini yaklaşık 2 yıl önce kaybeden Cassie Woods’a bir e-posta geldi. Mail, Cassie’nin iki yıl önce ölen annesinin hesabından atılmıştı. Daha da kötüsü atılan mesajların çoğu “penis büyütme”, Viagra reklamı gibi müstehcen spam içereklerden oluşuyordu.

Bunu durdurmayı başaramadılar. Hesabı hack’leyen kişi her gün e-posta göndermeye başladı. Her mail Cassie’ye ve kardeşlerine annelerini kaybetmenin acısını tekrar hatırlatıyordu.

Hesabı kapatmak istediler, annesinin tüm şifrelerine sahiplerdi. Ancak hesabı kıran kişi şifreleri çoktan değiştirdiğinden bunu başaramadılar.

Yahoo’ya ulaşmak istediler, en sonunda bir muhattap bulduklarında ise anne Paula Chase’in ölüm belgesi istendi. Şimdi aile o belgeyi çıkartmak için çabalıyor.

Bu arada müstehcen e-postalar gelmeye devam ediyor. Kızı ise “O içkisi ve sigarası olmayan dindar bir insandı. Ondan böyle mailler geldiğini görmek, bizi kahrediyor” diyerek gözyaşlarını tutamıyor.
(teknogaste)

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

One comment

  1. Dünya nereye doğru gidiyor teknolojinin getirdikleri kadar götürdükleri daha faza insanlıktan çalıyor.
    Bence kişinin mail adresi ve şifresi siteme uygulanmış ve manuel olarak düzenli olarak binlerce kişinin hesabı üzerinden reklam gönderiyorlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir