Pazar , 4 Aralık 2022

Online Buluşma Uzmanlığı Meslek Oldu: E-Flört

Karşı cinslerin birbirilerini yakından tanımak amacıyla buluşması(Dating), dönüşümlü online tanışma kavramından sonra daha az acımasız bir deneyim oldu. New York’daki E-Flirt Expert firması, bekar ve yalnız olan kişilere, online dünyaya geçişlerinde kendilerine daha kolay arkadaş bulmalarına ve sonrasında bu arkadaşlığı gerçek dünyaya sağlıklı bir şekilde taşımalarına yardımcı olmaya çalışan bir şirket.

Online Dating (Online Buluşma) kavramını en iyi şu şekilde açıklayabiliriz: Özellikle Avrupa ve Amerika’da kişilerin, birbirlerini ön tanıma amaçlı bir randevu yemeğine çıkarak orada birbirleriyle kendileri ve hayata bakışları hakkında konuşmaları, bilgi vermeleri, ortak yönlerinin olup olmadığına bakmalarıdır. Çoğunlukla bir birlikteliğe başlayıp başlamama ile ilgili karar verme süreci bu buluşmada şekillenir. Artık bizim ülkemizde de arkadaşlık sitelerinin popülaritesine bakarsak bu tür görüşmeler sık sık gerçekleşiyor, hatta bazı web siteleri doğru tanışmaları sağlamak için üyelerine ön testler uyguluyorlar. Bu yüzden Online Profil oluştururken kişinin kendisini en iyi şekilde öne koyması çok önemli bir hal alıyor. E-Flirt firması müşterilerinin kendi zevklerine ve kişilik yapılarına sadık kalarak, onlar için en iyi sanal ön izlenim yaratma çalışmaları yapıyorlar. Özetle onlar için ideal olabilecek Online Profilin oluşturulmasına yardımcı oluyorlar.

E-Flirt firmasının verdiği hizmetlerin içerisinde online profil oluşturma, profil imajının yaratılması, makyaj, fotoğrafların düzenlenmesi, rötuşlar ve etkili e-postalar yazılmasına destek vermek de yer alıyor. E-Flirt uzmanları müşterilerinin taleplerine göre ayrıca, Online Dating profillerinin yanı sıra, sanal ortamlardaki tecrübelerine dayanarak Facebook, Twitter, Linkedin gibi, dijital izinizi bırakmak istediğiniz her sosyal ağ ile ilgili profil hazırlamanıza, imaj oluşturmanıza da yardımcı oluyorlar. Günümüzde, sosyal medyaya ilgi patlamasını düşünürsek özellikle bu tür bir danışmalığı talep eden oldukça potansiyel müşteri olabileceği düşünülebilir.

E-Flirt uzmanları, müşterilerine gardırop tavsiyesi, stil oluşturma önerilerinde de bulunuyorlar. Ayrıca istendiği takdirde kendilerine bu konuda ya da randevuları sırasında kendilerine, önceden anlaştıkları sinyaller dahilinde hatırlatıcı bilgiler vermeleri için bir yardımcı(asistan) bile tahsis ediliyor. E-Flirt firmasının; yoğun yöneticiler ve iş adamları için kişiye özel VİP servisi de bulunuyor.

Online Profil Danışmanlığı ücretleri ise şu şekilde:

E-mix(Karışık Paket): Profil oluşturma ve saç/makyaj, fotoğraf seçimi, site önerileri, haftada 6 e-posta(duruma göre isimsiz gönderilebilir), e-posta ile gardırop inceleme ve giyim tavsiyeleri, ilk bir ay için 225 Dolar. Daha sonraki aylar içinse 110 Dolar.

2 Saatlik Asistan: Randevunuza yemeğe giderken, orada istediğiniz bir görüntüyü verebilmeniz için, toplu birçok öneri ve desteğin sunulduğu 2 Saatlik bir yardımcı/asistanlık hizmeti ise; 99 Dolar.

E-Flirt, şu an sadece New York ve Boston’da hizmet veriyor. Ancak dünyanın diğer bölgelerindeki yalnız kalplere yardımcı olmak için ortaklıklara açık olduklarını da belirtiyorlar.Talebin çokluğu düşünülünce, gayet iyi ve güncel bir iş fikri olarak görünüyor.

www.e-flirtexpert.com

Hakkında Yılmaz Atasoy

Uzun zamandır sosyal medya haberlerini takip ediyorum. Sosyal medya danışmanlığı veriyor ve aynı zamanda makaleler yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir