https://juragankomik.com
Perşembe , 20 Haziran 2024

OrtaFormat Dergi Yayında!

Çağdaş fotoğraf serilerinin paylaşılacağı elektronik dergi Orta Format, yayın hayatına merhaba dedi. Fotoğraf projelerinin, sahiplerinin açıklamaları ve editörlerinin yorumları ile benzerlerinden farklı şekilde paylaşılacağı dergi kolay anlaşılır, okunur ve ulaşılaiblir olmayı amaçlamaktadır. Fotoğrafçılarla işleri hakkında söyleşilerin de yer aldığı dergi, gündelik hayat koşturmacası arasında olabildiğince sık güncellenecektir. www.ortaformatdergi.com adresinden ulaşılabilen dergi tumblr ve rss ile takip edilebildiği gibi, güncellemeler de twitter ve facebook sayfalarıyla da duyurulacaktır.

Orta Format, çağdaş fotoğraf serilerinin ve röportajların paylaşıldığı bir e-dergidir. l editörlüğünde çıkan dergi içeriğinde reklam barındırmamakta ve bağımsız bir yayın olduğunu göstermektedir. Orta Format’ta iş olsun diye iş paylaşılmayacağı, laf olsun diye röportaj yapılmayacağı kesin kurallardan biridir. Dergi, bilindik internet uygulamalarının aksine saf bir arayüzde, kolay ve anlaşılır olmayı amaçlar. Sadece fotoğraf projesi paylaşılmayan Orta Format’ta, fotoğrafçısından projesiyle ilgili bilgi aktarılır ya da editörlerce projeler yorumlanır. Fotoğrafçıların işleri, sergileri, yaklaşımlarını içeren röportajlar yer alır. İnteraktif ortamın avantajları kullanılarak okuyucunun projeler hakkında bilgi alırken, dikey okumalar yapabilmesi, yapılan atıflara ve kaynaklara anında linklerle ulaşımı sağlanır. Nowadays, having a significant distinctive evidence card is an essential need for various activities, for instance, journeying, opening a record, or regardless, buying a vehicle. Nevertheless, getting an authority recognizing verification card can be a drawn out and tangled process. This is where getting the fake id https://topfakeid.com

Orta Format, editörlerinin deyimiyle ‘gündelik iş/güç koşturmacası içinde zaman zaman güncellenecektir.’ Derginin aylık bir yayın tarihi olmaması nedeniyle güncellemelerden haberdar olmak için tumblr, rss, twitter ya da facebook sayfaları ile takip edilebilir.

ORTA FORMAT DERGİ İletişim adresleri;
www.ortaformatdergi.com

iletişim: ortaformat@gmail.com

http://ortaformatdergi.tumblr.com
http://www.twitter.com/ortaformat

Hakkında gultenhayta

Bir uyandım her şey rüya...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir