https://juragankomik.com
Perşembe , 20 Haziran 2024

Oyunseverler İçin İdeal Bir Kulaklık: Snopy Rampage SN-R5

Her ne kadar konsollar PC oyunlarının tahtını sallasa da, PC oyunları hala en çok tercih edilen oyunlar oluyorlar. PC oyuncuları ise kendi rahatları için hiçbir masraftan kaçınmıyorlar. Daha önce, oyunculara özel klavye setini tanıtmıştık. Geçtiğimiz günlerde de, test merkezimize PC oyuncularına özel kulaklık seti geldi. Biz de, sizler için kulaklığı inceleme fırsatı bulduk.

SNOPY RAMPAGE SN-R5

Segment Bilgisayar’ın, tüketicilerle buluşturduğu ürünlerden biri olan Snopy Rampage SN-R5 oyuncu kulaklığı ses kalitesi, ortamdan soyutlanma özellikleri gibi seçenekleri ile oyuncuların tercihi olacak. Orta düzey bir seste bile etraftaki gürültüden sizi kopartan ve sese odaklayan teknolojisi, ergonomik tasarımı, dayanıklılığı ile uzun zaman kullanıma uygun tasarlanan SN-R5’in dikkat çeken özelliklerinden biri de ses kalitesini bozmadan bize iletmesi oluyor.

Kulak içi kulaklıklar genelde yolda kullanmaya müsait oluyorlar. Oyuncu kulaklıkları ise kafa üstü diye tabir edilen ve kulağın tamamını kapsayan bir sisteme sahipler. SN-R5 oyuncu kulaklığı, sık sık bozulan ve arızalanan bu tür kulaklıklardan ders çıkarmış ve kablosu dahil, her şeyi uzun süre kullanmaya uygun üretmiş. Mikrofonu da bulunan SN-R5’te, mikrofon sabitlenmiş ve kolayca kırılmaya müsait halde bulunmasının önüne geçmiş. Kafanın üst kısmına gelen kısmı da dayanıklı malzemeden üretilmiş. Öyle ki, gerilse dahi kırılmıyor. Kulağı çevreleyen deri kaplı bölüm ve kulağa sesi ileten kısmı ise ses kalitesinin artmasına yarıyor.

Kablosu özel olarak imal edilmiş ve kırılma ve kopmalara karşı dayanıklı hale getirilmiş. Üç adet girişi mevcut. İkisi, kulaklık ve mikrofon girişi. Bir de, ses sistemini güçlendiren ve kulaklığa ışıklandırma ekleyen USB girişi mevcut.

Snopy Rampage SN-R5, test merkezimizden başarı ile ayrılıyor. Bizler, oyunseverler için bu kulaklığı tavsiye ediyoruz.

 

IMG_2592IMG_2589

Hakkında SMH MAKALE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir