Cumartesi , 13 Ağustos 2022

PayPal, Facebook uygulamasıyla online alışverişte sınırları ortadan kaldırıyor

PayPal, Facebook uygulamasıyla online
alışverişte sınırları ortadan kaldırıyor

PayPal Türkiye’nin liderliğinde ve 10 ülkede Facebook üzerinde oynanabilen online uygulama, kullanıcılara sınır ötesi alışverişi deneyimleme ve hediye kazanma imkânı veriyor.

Sınır ötesi ticaret yeni bir olgu değil. Yeni olan, tüketicilerin dünyanın dört bir yanındaki satıcılardan doğrudan online alışveriş yapmasının çok kolaylaşmış olması ve bu gelişmenin getirdiği büyük fırsat.

Ödeme sistemlerinde dünya lideri olan PayPal tarafından, tamamıyla Türkiye’nin öncülüğünde geliştirilen uygulama, Facebook üzerinden 10 ülkede aynı anda oynanabiliyor. İçlerinde Türkiye’nin de bulunduğu, Hollanda, Polanya, İsrail, Danimarka, İsveç, İtalya, İspanya, Rusya ve Fransa’da hayata geçecek bu benzersiz uygulama; kullanıcılara sınır ötesi alışverişin deneyimini ve heyecanını sonuna kadar yaşatacak. Facebook platformu üzerinden mevcut ve potansiyel kullanıcıları buluşturacak olan uygulama, PayPal Türkiye’nin inovatif yaklaşımı ve liderliği ile yürütülen bir proje.
Uygulama içerisinde sorulan yedi soruya en az tıklamayla yanıt verenler, sadece bu uygulamada yer alan dünyaca ünlü markaların benzersiz indirimlerinden ve fırsatlarından yararlanabilecekler. Uygulamanın en önemli özelliği ise kullanıcıların her zaman kazanıyor ve asla kaybetmiyor olmaları ve istedikleri kadar oynayabilmeleri. Yani, burada herkes için fırsatlar ve indirimler söz konusu. PayPal, alışverişi sınırlar ötesine taşıyarak, kullanıcıları nerede olurlarsa olsunlar hem öğrenmeye hem de eğlenmeye teşvik etmeyi amaçlıyor.
Kullanıcıları, sınır ötesi alışverişi deneyimlemeye teşvik edecek uygulama, aynı zamanda dünyaca ünlü 30’un üzerinde üye iş yerinden benzersiz fırsatlar sunacak. Uygulama, sadece bu projeye özel markaları kullanıcılarla buluşturacak.
28 Ağustos tarihinde başlayıp 11 Eylül’de sona erecek olan uygulama, Debenhams, Guess, eBay, Ted Baker ve Hipamena gibi dünyaca ünlü markaları içerecek. Kullanıcılar, uygulamaya mobil tarayıcılar üzerinden de erişebilecek.

PayPal Hakkında

PayPal, online ödeme yapmanın ve almanın daha güvenli, hızlı ve kolay yöntemidir. Hizmet, üyelerin finansal bilgilerini göndermeden ve isteğe göre hesap bakiyelerini, banka hesaplarını veya kredi kartlarını kullanarak para göndermesini sağlamaktadır. Dünya çapında 193 pazarda 128 milyondan fazla kullanıcıya 25 para birimiyle hizmet veren PayPal, küresel e-ticareti mümkün kılmaktadır. PayPal bir eBay şirketidir. Ana merkezi San Jose, California olan şirketin uluslararası faaliyet merkezi ise Singapur’da bulunmaktadır. Şirket hakkında daha fazla bilgiye https://www.PayPal.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir