Salı , 9 Ağustos 2022

Philips TV’lerde Londra Olimpiyatları’na özel uygulama

Philips televizyonlarda ücretsiz olarak sunulan Olimpiyatlar uygulaması kullanıma açıldı. Bu uygulama ile sporseverler, olimpiyatlar ile sonuçlardan en güncel haberlere branşların tarihçesinden spor tesisleriyle ilgili detaylı bilgilere kadar tüm bilgilere televizyonlarından kolayca erişebiliyorlar.

Olimpiyat ateşinin yanmasına artık sayılı günler kaldı. Daha önce EURO 2012’nin büyük heyecanını yaşayan sporseverler bu kez de ekranlarının başında olimpiyat mücadelesini nefes nefese takip edecek. EURO 2012’ye özel uygulamasıyla futbolseverlerin televizyon izleme deneyimine keyif katan TP Vision, şimdi de Olimpiyatlara özel uygulamasıyla çok farklı bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

TP Vision, Philips TV’lere özel bir spor uygulamasıyla, sporseverlere Londra olimpiyatlarına dair en güncel sonuçları ve tüm arkaplan bilgilerini anlık öğrenmenin en kolay yolunu sunuyor.

Ücretsiz Olimpiyat uygulaması ile sporseverler organizasyon ile ilgili en güncel sonuçlar ve  madalya tabloları olmak üzere organizasyondan en son haberlere, fotoğraflar, müsabakaların gerçekleştiği spor tesisleriyle, olimpiyatların ve branşların tarihçesiyle ilgili tüm bilgilere kolayca televizyonlarından erişebilecek.

Olimpiyat uygulaması, şimdi tüm Philips TV Smart TV’lerde ücretsiz olarak sunuluyor.

 

TP Vision Hakkında

TP Vision, görsel dijital eğlence dünyasında özel bir TV oyuncusudur. TP Vision, Philips markalı TV setlerinin Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Brezilya, Arjantin, Uruguay, Paraguay ve belirli Asya Pasifik ülkelerinde geliştirilmesine, üretilmesine ve pazarlanmasına odaklanır. Bunu, tasarım uzmanlığımız ve yenilikçi Philips TV özelliklerini çalışma mükemmelliği, esneklik ve TPV Technology’nin hızını bir araya getirerek gerçekleştirmekteyiz. Bir araya getirilen bu güçlü yönlerle, yüksek kaliteli TV setlerini pazara sunmaktayız: yeni malzemeler ve ince tasarım gibi gelişmiş biçim vurguları ile akıllı ve kullanımı kolay. Tüketicilere üstün bir TV deneyimi sunan ürünler oluşturmaya inanıyoruz. Philips TV’lerle TP Vision, konaklama pazarında global liderdir. Merkezi Amsterdam, Hollanda’da bulunan TP Vision, yukarıda belirtilen ülkelerde Philips TV’nin ayrıcalıklı marka imtiyaz sahibidir. TV Şirketinin %70’i merkezi Tayvan’da bulunan TPV Technology’ye, %30’u ise merkezi Hollanda’da bulunan Royal Philips Electronics’e aittir. TP Vision, dünya çapında birden fazla konumda yaklaşık 3.300 çalışana sahiptir.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir