Salı , 29 Kasım 2022

Pink Floyd Üyesi Roger Waters’dan Fotoğraf Yarışması

Solo kariyerine birbirini izleyen sekiz albümü ile 1984 yılında başlayan rock fenomeni Pink Floyd‘un kurucu üyelerinden Roger Waters,  sahnelenen en iddialı ve kompleks rock şovlarından biri olan The Wall Live turunu yeniden hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Efsanevi şarkıcı Roger Waters, The Wall Live turunun yeniden hayata geçişini kutlamak üzere, tüm fotoğrafçıları canlı bir etkinlikte çektikleri bir fotoğrafı göndererek hayatlarını değiştirecek bir fotoğraf yarışmasına katılmaya davet ediyor.

Roger Waters’ın seçeceği bir fotoğrafçı, 7 Temmuz 2012’de New York’da gerçekleşek Roger Waters The Wall Live turu için bir gecelik fotoğrafçı olma hakkı kazanacak ve Pink Floyd’un kurucu basçısı ve vokalisti olan bu yaşayan efsanenin fotoğraflarını çekebilecek.

Kazanan fotoğrafçı için New York konserine seyahat ve konaklama temin edilecek ve Roger Waters’ın New York konseri için kendisine iki bilet sunulacak. Bunun yanı sıra seçilen konser fotoğrafları Roger Waters’ın Facebook sayfasında gösterilecek.

Ek olarak, sosyal medya kanalları Facebook ve Twitter ile yapılacak oylamada en yüksek oyu alan fotoğrafçı da kendi seçeceği güne göre Roger Waters The Wall turuna iki bilet kazanacak ve yarışmaya katıldığı çalışma Roger Waters’ın Facebook sayfasında gösterilecek.

İlgilenen fotoğrafçılar 4 Haziran 2012 tarihine kadar Türkçe dil desteği olan uluslararası sanatçı platformu Talenthouse.com’dan yarışmaya katılabilirler.

Doğrudan yarışma sayfasına ulaşıp ayrıntılara göz atmak için http://tlnt.at/KRzW3W bağlantısını kullanabilirsiniz.

Pink Floyd'un kurucu üyelerinden Roger Waters'dan fotoğraf yarışması

Hakkında Burcu Çetin Bali

talenthouse.com palo alto/california

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir