Perşembe , 26 Mayıs 2022

PRNet’e yeni Genel Müdür

PRNet A.Ş’nin Genel Müdürlüğüne Hüseyin Naci Laçin getirildi. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, Koç Holding şirketlerinden Ford Otosan’da AR-GE Mühendisi olarak görevde bulunan Laçin; en son kendi kurmuş olduğu Devco Teknoloji şirketi vasıtasıyla medya takip sektörü dahil birçok sektöre danışmanlık yapmış ve yazılımlar geliştirmişti. Laçin, 1 Mart itibarı ile göreve başlayacak.Medya Takip sektörünün iddialı oyuncularından biri olan PRNet, diğerlerinden farklı olarak, takip

Hüseyin Naci Laçin

sağlayıcılığı ile beraber medya veri madenciliği yapmakta. 1998’den beri hizmet veren şirket, 2011 yılında çözüm ortaklıkları ile takip ettiği TV sayısını 180’e, yerel basın sayısını 1.100’in üzerine çıkarmıştı. Toplamda 2 bin 700 basılı yayın takip eden PRNet, 2012 yılında Hüseyin Naci Laçin’in transferi ile birlikte müşteriye özel butik hizmetler vermeyi hedefliyor.

PRNet medya veri madenciliği ve takip sağlayıcılığı konularında uzman 110 kişilik bir kadro ile “Okur verileri”, “Net Etki analizleri”, online “yazılı basın arşiv”  içeren araştırma hizmetleri ile Medya Takibi konusunda 1998’den beri seçkin müşterilerine hizmet vermektedir.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir