Cumartesi , 28 Mayıs 2022

Quup Nedir Nasıl Kullanılır

Quup Nedir?

Bugün internet dünyasında kullandığımız büyük web sitelerinin tamamı yabancı şirketlere ait olan girişimler ve yatırımlardan oluşuyor. Quup ise tamamen Türk girişimciler tarafından hazırlanan ve yayın hayatına sokulan %100 yerli yapımı bir sosyal ağ ve paylaşım platformudur. Yerli girişimciler tarafından yayın hayatına başlanan Quup, Facebook ve benzeri diğer sosyal ağlar içerisinde sahip olunan tüm temel gereksinimleri tümü ile içerisinde barındırıyor. Diğer sosyal ağ sitelerinin konseptinin dışında ise Quup son derece gelişimci bir sosyal ağ. Öyle ki Quup içerisinde sizi daha önceki hiçbir sosyal ağda görmediğiniz yenilikler bekliyor.

Quup Nasıl Kullanılır?

Quup’u kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken internet tarayıcınıza www.quup.com internet adresini girerek Quup’a ulaşmak ve hemen mail adresiniz aracılığı ile kayıt olarak profilinizi düzenleyip bu sosyal ağ içerisinde var olmak. Quup kolay kullanım ve erişilebilirlik açısından çok yönlü olmasının yanı sıra Android uygulaması ile de Google Play Store içerisinde yer alıyor. iOS ve diğer işletim sistemine sahip olan mobil cihaz ve tabletlerden ise www.m.quup.com şeklinde giriş yaparak Quup’un sizler için hazırladığı daha hızlı ve mobil duyarlı sürümden Quup’u kullanmaya başlayabilirsiniz.

Quup Diğerlerinde Olmayan Neyi Vaat Ediyor?

Quup diğer sosyal ağların aksine ilk olarak yerli bir yapım olması nedeniyle Türk kullanıcılarına %100 hitap eden bir ara yüz ve kolay kullanım özelliği ile öne çıkıyor. Diğer sosyal ağlar içerisinde içerikleri yalnızca kullanıcıların kendileri üretirken Quup’da ayrıca editörler ve otomatik internet botları size yeni ve keşfedilecek dünyalar sunmaya çalışıyor.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir