Perşembe , 23 Mart 2023

QX10 ödüllü #QXtagram yarışmasına katılın

Sony, instagram meraklılarını QX10 ödüllü #QXtagram yarışmasına davet ediyor. Sony, #QXtagram adlı bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Son katılma tarihi 10 Mart olan yarışmaya, kullanıcılar qxtagram.com sitesi veya Instagram hesapları üzerinden, çektikleri renk temalı bir veya daha fazla fotoğrafla, #QXtagram hashtag’ini kullanarak katılabiliyorlar. Yarışma sonucunda 1 kişi Sony DSC-QX100 ve 3 kişi Sony DSC-QX10 lens tipi fotoğraf makinesinin sahibi olacak.

Sony, yeni Cyber-shot™ QX serisi DSC-QX100 ve DSC-QX10 lens tipi fotoğraf makinelerinin tanıtımını popüler dijital fotoğrafçılık platformu Instagram’da yapıyor.

Sony’nin Cyber-shot™ QX serisi’nin sunduğu yenilikçi özellikleri daha geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlayan #QXtagram adlı yarışmaya kullanıcılar qxtagram.com sitesi veya Instagram hesapları üzerinden, çektikleri renk temalı bir veya daha fazla fotoğrafla, #QXtagram hashtag’ini kullanarak katılabilecekler.

QX serisi fotoğraf makineleri akıllı telefonlarla yapılan çekimlerin kalitesini kayda değer ölçüde artıran iki yeni ürün hayata geçirerek premium fotoğraf makinesinin yaratıcı gücünü akıllı telefonun rahatlığı ile bir araya getiriyor. Cyber-shot™ DSC-QX100 ve DSC-QX10 lens tipi fotoğraf makineleri, akıllı telefonları güçlü birer fotoğraf makinesine dönüştürüyor. QX serisi modelleri, Wi-Fi üzerinden telefona bağlanıyor ve muazzam fotoğraflar çekiyor. Kolay tek dokunuşta bağlantı için NFC özelliğine sahip fotoğraf makineleri, yüksek çözünürlüklü sensör, optik zum, Optik SteadyShot ve manuel kontroller ile daha iyi görünümlü fotoğraflar elde edilmesini sağlıyor.

Yarışmaya katılım için 10 Şubat – 10 Mart tarihleri arasında fotoğraf paylaşmak gerekiyor. Her kullanıcının yarışma süresince birden fazla Instagram fotoğrafı ile yarışmaya katılma hakkı var. Yarışmaya katılan Instagram fotoğrafları 11 Mart – 26 Mart arasında Facebook beğen tuşu ile oylanacak.Kullanıcının 1’den fazla fotoğrafla ilk 20’ye girmesi durumunda en çok oy alan fotoğrafı dikkate alınacaktır. En çok oy alan 20 fotoğraf, 26 Mart – 31 Mart tarihleri arasında Sony Jürisi’nin değerlendirmesine sunulacak. Jüri oylamasıyla 1 kişiye Sony QX100, 3 kişiye Sony QX10 ödülü verilecek. Yarışmanın kazananları 3 Nisan tarihinde duyurulacak.

Bilgi almak için Aslı Kurukafa ile Ogilvy Public Relations İstanbul üzerinden “0212 339 83 60” nolu telefon numarası veya “asli.kurukafa@ogilvy.com” posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

SONY Hakkında

Sony Corporation, son kullanıcı ve profesyonel pazarlara yönelik ses, görüntü, oyun, iletişim ve bilgi teknolojileri ve tüketici elektroniği alanındaki yenilikçi ürün, içerik (film, müzik, oyun) ve tasarımları ile dünyanın lider Japon elektronik şirketidir. 1990 yılından beri Türkiye’de de Sony Eurasia olarak faaliyet gösteren Sony Corporation, kullanıcılara satış ve satış sonrası maksimum kalite anlayışıyla hizmet veren yaygın bir bayi ve servis ağına sahiptir. Sony’nin, çevre dostu yeşil teknoloji, ürün ve hizmetleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen www.sony.com.tr adresini ziyaret edin.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir