Perşembe , 8 Aralık 2022

Samsung 7 serisi akıllı monitörler HD TV özelliği ile Yakında Türkiye’de

Tüketici Elektronikleri Fuarı (CES) ‘nda İnovasyon ödülü alan Samsung 7 Serisi Akıllı Monitörler; TV olarak kullanılma özelliği ve Smart Hub uygulamaları ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.
İstanbul, 15 Mart 2012 – Dijital medya ve dijital yakınsama teknolojileri konusunda bir dünya lideri olan Samsung Electronics Co., Ltd, HDTV 7 Serisi Akıllı Monitör T27TB750EW ‘ü çok yakında tüketici ile buluşacak.

Tüketici elektroniği ve bilgi teknolojilerinin lider ismi Samsung tarafından sunulması beklenen HDTV 7 Serisi Akıllı Monitörler; TV olma özelliğinin yanısıra diğer akıllı cihazlara da kolaylıkla adapte edilebilmesiyle kullanıcılara teknolojiyle dopdolu kusursuz bir yaşam sunuyor. 

Samsung 7 Serisi Akıllı Monitörler;  Samsung Akıllı TV’lerde bulunan ve interaktif oyunların oynanmasını sağlayan Smart Hub uygulamalarını çalıştırabilme ve MHL ( Mobile High-Definition Link ) gibi gelişmiş teknolojileri de içinde barındırıyor.

Hem monitör hem TV

Samsung 7 Serisi Akıllı Monitörlerin en büyük yeniliği TV olarak da kullanılabiliyor olması. Smart Hub özelliğine sahip olması sayesinde ise Samsung Apps üzerinden yüzlerce Smart TV uygulamasına ulaşılabiliyor  Samsung 7 Serisi akıllı monitörler ile PC’ye bağlanmadan internet tarayıcısı üzerinden Smart Hub’a bağlanmak mümkün. . 
Ocak ayında CES 2012 Fuarında İnovasyon Ödülünü alarak tüm dünyada adından bahsettiren Samsung 7 Serisi Akıllı MonitörlerTürkiye’de İş TV, Garanti Finans gibi bankacılık uygulamalarının yanı sıra  ShiftDeleteNet, Talih kuşu ve Türkiye’nin ilk tablet gazetesi olan Zete gibi uygulamaları için de kullanım kolaylığı sunuyor.

MHL Teknolojisiyle buluşan Akıllı Monitörler Tüketicilere hem akıllı, hem teknolojik üstelik çok keyifli bir dünya sunuyor.

7 Serisinin sahip olduğu MHL teknolojisi, kullanıcıların Galaxy S2 ve Galaxy Note gibi akıllı telefonlarının bir bağlantı kablosu ile monitöre bağlanmasını sağlıyor. Tüketiciler Samsung Akıllı Monitör 7 serisi ile  oyunların, videoların veya cihazda yüklü olan diğer içeriklerin keyfini 1080p’ye varan yüksek çözünürlüğe sahip daha büyük bir ekranda sürebilir, aynı zamanda akıllı telefonlarını şarj edebilirler.

Samsung akıllı monitörler kullanıcıların fotoğraf, video ve diğer multimedya içerikten yüksek çözünürlükte keyif almalarını sağlamanın yanı sıra  WiDi ve AllShare özelliğine sahip dizüstü bilgisayar ve PC’lerle kablosuz bağlanma imkanı veren Intel® WiDi donanımıyla da dikkat çekiyor. Bu sayede ürün, Samsung tüketicilerine kablolarla uğraşmadan akıllı ev ve ofis ortamı yaratma fırsatı sunuyor.
Samsung Electronics Satış ve Pazarlama Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Jeong-Hwan Kim; Akıllı Monitör serisi ile ilgili olarak; “Samsung HDTV Monitör 7 Serisi; Smart Monitor Kategorisine yeni bir standart getiriyor. Çeşitli mobil cihazlarla bağlanılabilirliği arttıren, aynı zamanda tüketiciye akıllı kullanıcı deneyimleri sunuyor.” dedi.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir