https://juragankomik.com
Salı , 16 Nisan 2024

Samsung ATIV Book 9 PLUS Üstün Performans Vaad Ediyor

Taşınabilir bilgisayarlar kullanıcı beklentilerine göre günden güne gelişiyor. Bu gelişim süreci, kullanıcıların beklentilerinin her yeni ürünle birlikte, bir kat daha fazla artmasına yol açıyor. Samsung Electronics, ATIV Book 9 PLUS serisiyle kullanıcı beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı başarıyor. Kompakt ve hafif gövdesinde, yüksek performans ve sıra dışı özellikleri bir arada sunmayı başaran ATIV Book 9 Plus serisi, hem iş hem de eğlence ile ilgili tüm ihtiyaçları karşılamaya hazır.

Çarpıcı tasarım ve gerçek anlamda taşınabilirlik

ATIV Book 9 PLUS, 33.000 saatlik ince işçiliğin bir sonucu olarak ortaya çıktı. Alüminyum kullanılarak, yekpare ve bağlantısız formda tasarlanmış olan özel kapaklı bu sıra dışı bilgisayar, 1,39 kg’lık ağırlığıyla, taşınabilirlik alanında da kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. Sadece 13,6 mm gövde inceliğine sahip cihaz, sofistike tasarımıyla da göz alıcı.

Daha yüksek çözünürlük

Samsung ATIV Book 9 PLUS, ekran teknolojisiyle de iddialı. Klasik Full HD ekrana göre 2,8 kat daha keskin olan 3200 x 1800 piksel, QHD+ 13,3 inç’lik cihaz, görsel kaliteyi hiçbir detayı kaçırmadan maksimum düzeyde yaşamanız için tasarlandı. SuperBright teknolojisi ise renklerin hiç olmadığı kadar canlı görünmesini sağlıyor. Akıllı ışık sensörü, cihazın bulunduğu ortama göre en ideal ışığı yansıtmasını sağlarken, arka ışık desteğiyle aydınlanan klavye, her ortamda kaliteli kullanım ortamını ATIV Book 9 PLUS kullanıcıları için hayata geçiriyor.

Uzun süreli ve yüksek performans

İşlerinizin ya da film keyfinizin yarıda kalmaması için ATIV Book 9 Plus, 12 saatlik kesintisiz pil ömrü sunuyor. Dördüncü nesil “Intel Core i7” işlemci, 8 GB RAM ve 256 GB SSD disk gibi temel özellikleriyle iş ve multimedya alanındaki tüm ihtiyaçları kusursuz karşılayan cihaz, “Intel HD Graphics” desteğiyle, oyun tutkunları için de ideal bir seçenek. ATIV Book 9 Plus, bir saniyede açılırken, ön yükleme işlemi altı saniyeden daha kısa sürede gerçekleşiyor ki bu da kullanıcının neredeyse anlık zaman diliminde datasına ulaşımı anlamına geliyor.

Samsung SydeSync ile akıllı içerik paylaşımı

ATIV Book 9 Plus ile GALAXY akıllı telefonlar arasındaki içerik paylaşımı; Samsung SydeSync teknolojisi ile son derece kolay. Verimlilik anlamında ATIV Book 9 PLUS serisinin güçlü özelliklerinden biri olan SydeSync teknolojisi; ekranların, pencerelerin ve verilerin PC ve Samsung Android cihazı arasında kolayca paylaşılabilmesini sağlayan bir PC-Mobil çözümü. Samsung SydeSync’le, PC ve mobil cihaz arasındaki sınır tamamen ortadan kalkıyor.

Zengin bağlantı seçenekleri

ATIV Book 9 PLUS USB 3.0 portları ile birlikte, LAN bağlantısı ve 3’ü 1 arada kart okuyucuya sahip. Micro-HDMI ve VGA portları ile farklı ekranlara da kolayca bağlanabilen cihaz, sunumlardan fotoğraflara ve HD film içeriklerine kadar birçok medyayı, sorunsuzca diğer ekranlarda da oynatabilmenizi sağlıyor.

Hakkında Yılmaz Atasoy

Uzun zamandır sosyal medya haberlerini takip ediyorum. Sosyal medya danışmanlığı veriyor ve aynı zamanda makaleler yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir