Perşembe , 26 Mayıs 2022

Samsung Galaxy Note Edge çift taraflı ekranı ile geliyor

Bugün gerçekleştirilen etkinlikte Samsung tüm yeni ürünlerini tanıttı. Bunların arasında bir de adını dahi duymadığımız bir cihaz bir anda diğer cepten çıkıverdi. Samsung’un Phablet telefon serisine sadece Galaxy Note 4 değil bir de bunun yanı sıra çift taraflı ekranı olan Samsung Galaxy Note Edge eklendi. Cihazın en çok beğenilen özelliği hiç şüphesiz ekranı olacaktır nitekim daha önce buna benzer bir ekrana sahip telefon kullanmadık hatta görmedik bile!

Galaxy Note Edge Galaxy Note Edge-1 Galaxy Note Edge-2 Galaxy Note Edge-3

Galaxy Note Edge ismi ile çıkış yapacak olan cihaz Galaxy Note 4’e benzer özellikleri içerisinde barındırıyor fakat ekran bir anda bu iki cihazı birbirinden ayırıveriyor. 1,600 X 2,560 görüntü çözünürlüğü sunacak olan cihaz gerçekten çok hoş da bir tasarıma sahip ve kullanımı kolaylaştıracağı şimdiden kesin denebilir.  Ayrıca bu kenarın bir özelliği de telefon kilitli konumdayken saati ve diğer bildirimleri görebilmek mümkün olacak.

Peki, tüm herkesi şaşkına çeviren bu cihaz tam olarak ne zaman satışa sunulacak? İçerisinde yeni teknolojiyi barındıran ve ayrıca Galaxy Note 4’ün temel özelliklerini barındıran bu yeni cihaz için henüz net bir çıkış tarihi belirlenmiş değil. Fakat Galaxy Note Edge’in en geç bu senenin sonuna kadar satış raflarında yerini almış olacağı düşünülüyor.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir