Salı , 30 Mayıs 2023

Samsung Kurumsal Tableti Duyurdu: Samsung Galaxy Tab Active

Samsung Electronics, Samsung’un güvenilir mobil liderliği ve yenilik felsefesini işyeri ortamına uygulayarak kurumsal kullanıma özel olarak ürettiği ilk tableti Galaxy Tab Active’i tanıttı.

Galaxy Tab Active performans, sağlamlık ve korumaya dayalı kapsamlı bir işlevsellik sunuyor ve profesyonellerin ister ofiste, ister dışarıda özgürce çalışmalarına olanak tanıyor. Galaxy Tab Active kullanıcılara tam bağlantı yeteneğini de sunuyor ve günümüz mobil iş dünyasının ihtiyacı olan “her zaman çevrimiçi olma” koşulunu yerine getiriyor. En zor iş ortamlarıyla karşılaşmaya hazır olan tablet; ince, hafif, kaliteli, sağlam tasarımı ve değiştirilebilir bataryası sayesinde kullanıcıların ihtiyaç duydukları her yerde ve her zaman etkin bir şekilde çalışmalarını mümkün kılıyor.

  • Darbeye dayanıklı kılıfı sayesinde koruyucu kapağı olmadan 1,2 metreden aşağı düştüğünde zarar görmüyor. Ayrıca IP67 sertifikası su ve toza dayanıklı olduğunu kanıtlıyor. Örneğin bir otomobil satış temsilcisi sahada müşterileriyle görüşürken Galaxy Tab Active’in düşmesi ya da ıslanması ihtimalinden korkmayacak. Her tür saha görevlisi mobil cihazlarını bazen çok zorlu koşulların yaşandığı yerlere rahatlıkla götürebilecek ve artık sıcak, soğuk, tozlu ya da ıslak ortamlardan çekinmeyecek.
  • 3.1MP Otomatik Netleme Özellikli Kamerası kolaylıkla barkodları tarayabiliyor. Galaxy Tab Active’in NFC teknolojisi de iletişim ve iş süreçleri yönetiminde zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor. Bu temel özellikler verimi önemli ölçüde artıracaktır; örneğin taşımacılık ve lojistik sektöründeki yöneticiler Galaxy Tab Active’den yararlanarak kargo gönderimi ve teslimatı sırasında bina görevlileriyle doğrudan bağlantı kurabilecek.
  • Samsung’un dayanıklı “C-Pen” kalemi, örneğin inşaat şantiyelerinde eldiven takmak zorunda olan profesyonellere parmakla dokunmak yerine alternatif bir giriş imkanı tanıyabilmek amacıyla Galaxy Tab Active’in koruyucu kılıfının üzerine yerleştirildi.
  • Su ya da elektrik şirketleri gibi sürekli sahada çalışılmasını gerektiren kurumların çalışanları 8-10 saatlik uzun batarya ömrü ile tableti sürekli kullanma olanağını bulacak. Öte yandan kesintisiz çalışabilmek için gerektiğinde değiştirilebilir batarya özelliği sayesinde yeni batarya hızlı ve kolayca takılabiliyor. Ayrıca tablette mevcut POGO pin şarj özelliği mikro-USB bağlantısı hasarını önlüyor ve ofise dönüldüğünde birden fazla cihazı şarj etme olanağını sağlıyor.

Samsung Galaxy Tab Active bir dizi bağlantı seçeneği ile karşımıza çıkıyor: Wi-Fi ya da Wi-Fi ve LTE, 16GB + MicroSD (64GB’ye kadar). Cihaz Titanyum Yeşili renginde ve Koruyucu Kılıfı ve C-Pen kalemiyle birlikte satışa sunuluyor.

Hakkında Yılmaz Atasoy

Uzun zamandır sosyal medya haberlerini takip ediyorum. Sosyal medya danışmanlığı veriyor ve aynı zamanda makaleler yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir