Pazar , 3 Temmuz 2022

Samsung, resmi Chelsea FC uygulamasını pazara sundu

Chelsea FC’nin resmi sponsoru olan Samsung Electronics’in sunduğu uygulama, Samsung Apps üzerinden ücretsiz indirilebiliyor.
 
23 Mart 2012, İstanbul- Tüketici elektroniğinde dünya liderlerinden Samsung Electronics, sponsor olduğu Chelsea Futbol Kulübü’nün Android ve bada 2.0 işletim sistemleri için geliştirilmiş resmi uygulamasını tanıttı.

Samsung, resmi Chelsea FC uygulaması ile tüketicilerin, daha da zenginleştirilmiş bir futbol deneyimi yaşamasını sağlıyor. Uygulama, Samsung’un uzun süreden beri devam eden Chelsea Futbol Kulübü sponsorluğu kapsamında geliştirildi.

122 ülkede geçerli olan ve mayıs ayına kadar yalnızca Samsung Apps üzerinden kullanıcıyla buluşan ücretsiz uygulama, www.samsungapps.com adresinden yüklenebilir.

Resmi Chelsea FC Uygulaması; Barclays Premier Ligi, FA Cup (İngiltere Federasyon Kupası), Carling Cup ve UEFA Şampiyonlar Ligi kapsamında gerçekleşen maçlarla ilgili  gerçek zamanlı bilgi ve içeriğe ulaşma olanağı sunuyor.

Uygulamanın sunduğu özellikler:
•    Günlük video içeriği
•    Canlı maç –açıklamalar, takım listesi, istatistikler, canlı maç skorları
•    Fikstürler – doğrudan fikstürleri takviminize ekleme olanağı
•    Sonuçlar ve lig tablosu
•    Oyuncu profilleri
•    Kulüp bilgi ve tarihçesi
•    My Chelsea –favori uygulama içeriklerinizi kolayca tek bir yerde toplama olanağı
•    Duvar kağıtları ve tablolar

Samsung Electronics Global Sporlar Pazarlama Başkanı Sunny Hwang, “Futbol severlere Resmi Chelsea Futbol Kulubü Uygulaması’nı sunmaktan ötürü çok mutluyuz. Bu girişim, sponsorluk anlamında önemli olduğu kadar, futbolseverleri spora daha da yakın kılacak. Futbol sponsorluğunda ana odak noktamız; futbolseverlerin deneyim ve heyecanını artırmanın yanı sıra; Samsung’un akıllı teknolojisiyle, futbol fanlarının deneyim ve heyecanına da katkı sağlamaktır” dedi.

Chelsea Futbol Kulübu, CRM Djital Pazarlama Başkanı Jerry Newman, “Chelsea Futbol Kulübü ve Samsung, spor sponsorluklarında örnek çalışmalarına devam edecek. Tüm dünyadaki Chelsea fanları ile yakın ilişkiler kurulmasını sağlayacak platformların geliştirilmesi öncelikli stratejimizi oluşturuyor ve bu doğrultuda Samsung’la aynı vizyona sahip olmamız bizi memnun ediyor” diye konuştu.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir