Pazar , 25 Eylül 2022

Samsung Smart Camera’nın gözünden Kenan Doğulu ile 30 gün başladı!

 

Samsung ve National Geographic Channel ortaklığında gerçekleşen “Kenan Doğulu ile 30 Gün” projesi, sevilen şarkıcının hayranlarına büyük sürprizler yaşatacak. Bugünden (10 Temmuz) itibaren Kenan Doğulu, 30 gün boyunca, her gün, Samsung’un Smart Camerası WB150F ile çekeceği fotoğrafları www.kenanla30gun.com sayfasından oylamaya sunuyor. Fotoğrafları oylayanlar; Peru tatilinden, Kenan Doğulu ile tanışma fırsatına kadar birçok sürpriz hediyeyi kazanma fırsatı elde ediyor.

11 Temmuz 2012, İstanbul- Pazara sunduğu yeni Smart Camera’larıyla dikkat çeken Samsung Electronics, National Geographic Channel işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Kenan Doğulu ile 30 Gün” projesiyle, güzel bir sosyal medya projesine imza attı. Resmi olarak bugün (10 Temmuz) başlayan proje ile Kenan Doğulu, 30 gün boyunca, her güne özel olarak çekeceği fotoğraflarını www.kenanla30gun.com adresi üzerinden oylamaya sunuyor.

Büyük sürprizler sizi bekliyor!
Oylamaya katılanlar; National Geographic uzmanlarının rehberliğinde 9 gece 10 gün sürecek, 2 kişilik unutulmaz bir Peru tatili, fotoğrafları anında sosyal medyada paylaşma olanağı sunan Samsung WB150F fotoğraf makinesi, Kenan Doğulu’nun eğlenceli konserine bilet, imzalı albüm ve fotoğraf kazanma şansı elde ediyor. Samsung ve Nat Geo’un bu proje ile sevilen şarkıcının hayranlarına sunduğu sürprizler arasında, Kenan Doğulu ile tanışma fırsatı da yer alıyor.

Her gün oyla, şansını artır
Samsung Electronics’in Milli Piyango İdaresi izni ile yürüttüğü “Kenan ile 30 Gün” projesi için çekilişe katılacak kişiler, oylama öncesinde dolduracakları katılım formu ile başvurularını yapabiliyor. Kampanya için oylamalar aynı zamanda facebook.com/SamsungTurkiye adresli Facebook sayfası üzerinden de gerçekleştiriliyor. Kenan Doğulu’nun 30 gün boyunca paylaşacağı tüm fotoğraflar hakkında yorumlarınızı #kenanla30gun hashtag’i ile paylaşabilirsiniz. Her gün oylama yaparak, daha fazla çekiliş hakkına sahip olarak, sürprizleri kazanma şansınızı artırabilirsiniz!

Samsung’un Smart Camera dünyasına adım atın

Samsung’un Wi-Fi bağlantı desteği sunan yeni Smart Camera’ları ile, fotoğraflarınızı anında sosyal medyada paylaşabilir ve Samsung’un cloud hizmetleri AllShare Play ve Microsoft SkyDrive sayesinde fotoğraflarınıza istediğiniz yerden erişebilirsiniz. Yeni nesil Samsung smart camera’lar; üstün kalitede fotoğraf çekiminin yanı sıra; hafif, dayanıklı ve kompakt tasarımıyla öne çıkıyor.
-*-

Samsung Electronics Hakkında
Samsung Electronics, yarı iletken, telekomünikasyon, dijital medya ve dijital yakınsama teknolojileri sektörlerinin dünya çapında öncü şirketlerinden biridir. 2011 senesi konsolide satışları 143.1 milyar USD olan şirketin, dünya çapında 72 ülkede, 197 ofiste görev yapmakta olan yaklaşık 206.000 çalışanı bulunmaktadır. Şirket iki ana organizasyon çatısı altında faaliyet gösteren, dokuz bağımsız iş biriminden oluşmaktadır: “Dijital Medya & İletişim” altında Dijital Kamera, Mobil İletişim, Telekomünikasyon Sistemleri, Beyaz Eşya, BT Çözümleri ve Dijital Görüntüleme; “Cihaz Çözümleri” altında Bellek, Sistem LSI ve LED iş birimleri bulunmakta. Bir dizi ekonomik, çevresel ve sosyal kritere göre sektörde öncü olan performansı ile tanınan Samsung Electronics, Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi 2011’de dünyanın en sürdürülebilir teknoloji şirketi oldu. Daha ayrıntılı bilgiye www.samsung.com.tr’den ulaşılabilinir.
  /samsungturkiye
  /SamsungTurkiye
National Geographic Channel Hakkında
Bilgilendirirken eğlendiren belgeselleri ile izleyiciyi ekrana bağlayan National Geographic Channel, Türkiye’de DIGITURK 184. Kanal, Kablo TV, Teledünya 189. Kanal, Tivibu Ev 103. Kanal ve Tivibu Web’de 24 saat boyunca yayında.National Geographic Channels International (NGCI) bildiklerimizi, dünyayı görüş şeklimizi ve bizi yaşamaya iten şeyleri sorgulayan programları ile izleyicileri merakla yaşamaya davet etmektedir. National Geographic Television (NGT) ve FOX Entertainment Group’un ortak sahibi olduğu bir girişim olan NGCI, National Geographic Cemiyetinin, National Geographic Channel, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild, Nat Geo Wild HD ve Nat Geo Adventure isimli beş kanalı üzerinden yaptığı keşif, koruma ve eğitim faaliyetlerine katkıda bulunmaktadır. National Geographic Channel (NGT ile Fox Cable Networks Group’un bir ortak girişimi olan NGC ABD’de dahil) global olarak 165 ülkede, 38 dilde yayınlanıyor ve 380 milyon evde seyrediliyor.

 
www.natgeotv.com/tr
  #natgeotvturkiye
  /natgeotvturkiye
21.06.2012 tarih, 1870-7223 sayılı MPİ izniyle 10.07 – 08.08.2012 arasında geçerlidir. 18 yaşından küçükler katılamaz. Yasal yükümlülük talihliye aittir. Ayrıntılar; https://www.facebook.com/SamsungTurkiye

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir