Perşembe , 26 Mayıs 2022

Samsung Smart TV Tırı’yla Anadolu’yu Dolaşacak

Samsung yaz boyunca Türkiye’yi gezecek olan Smart TV TIRI’yla, ses ve hareket komutlarını algılayan yeni Smart TV’lerini tanıtırken, ziyaretçilerine sürpriz hediyeler ve birbirinden eğlenceli aktiviteler sunuyor.
İstanbul,  22 Mayıs 2012 – Tüketici elektroniğinin lider ismi Samsung, bu yaz Smart TV TIRI ile Türkiye’nin dört bir yanını dolaşmaya hazırlanıyor. 24-25 Mayıs tarihlerinde Cevahir Alışveriş Merkezinde ilk etkinliğini gerçekleştirecek olan gezici tır, Samsung’un yeni nesil Smart TV deneyimini tüm ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Ses Kontrolü, Hareket Kontrolü ve Yüz Tanıma aracılığıyla iletişim kurmayı mümkün kılan yeni nesil Samsung Smart TV’ler ile tanışacak olan ziyaretçileri eğlenceli aktivitelerin yanında sürpriz hediyeler kazanma fırsatları da bekliyor. Ayrıca bazı noktalarda verilecek teknik servis hizmeti ile de Samsung telefonu olanlar ücretsiz olarak yazılım güncelleme hizmetinden de yararlanabilecekler.

Samsung Electronics Türkiye Pazarlama Direktörü Burçak Doğan: “Smart TV TIRI ile Türkiye genelinde toplam 29 ile ulaşacağız. Başta Anadolu olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında yenilikçi Hi TV teknolojisini tanıtacağız. TIR’ı ziyaret eden herkes, bu teknolojileri canlı deneyimleme fırsatı bulurken eğlenceli aktivitelere de katılma şansı elde edecek ve süpriz hediyeler kazanacak. Herkesi Samsung’un akıllı teknolojilerinin tanılacağı eğlence dolu dünyasına bekliyoruz” dedi.

Çocuklara özel etkinlikler ve dans gösterileri ziyaretçileri bekliyor
Smart TV TIRI’nda, dans gösterilerinden çocuklar için interaktif yarışmalara kadar birçok eğlenceli aktivite gerçekleştirilecek. Türkiye’nin en başarılı DJ’leri arasında yer alan DJ Alain Silifkeli’nin de katılımıyla gerçekleştirilecek etkinlikte, küçük ziyaretçiler Warner Bros çizgi film karakterleriyle gün boyu fotoğraf çekme şansına da sahip olacaklar. Çocuklar için birçok farklı aktivitenin gerçekleştirileceği etkinlikte, çocuklar kendilerine özel olarak ayrılan bölümde X-box oyunları oynarken yüz boyama faaliyetleriyle de renkli bir gün geçirecekler.

Efes Pilsen’in Dans Grubu’nun da yer alacağı etkinlik, katılımcılara eğlence ve teknolojinin bir arada olduğu bir deneyim yaşatacak.

Samsung ES8000 LED TV’yi deneyimleyebileceğiniz özel alanlarda, Smart TV’nin farklı dünyasını keşfedebilir, geleceğin TV teknolojisini yaşayabilir, televizyondan anında sosyal ağlara bağlanabilir ve çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir