Salı , 9 Ağustos 2022

Samsung ürünlerini en iyi bilenlere Samsung GALAXY S III’ün sahibi olma imkanı!

Samsung, Facebook sayfasında gerçekleştireceği yeni uygulaması “Güç Sizde Artık” ile kullanıcıları birçok sürpriz hediye ile buluşturmaya hazırlanıyor. Yıl sonuna kadar sürecek olan yarışmada, Samsung’un her ay belirleceği farklı bir konseptte kullanıcıların  hazırlayacağı en iyi üç yazı, fotoğraf ya da video paylaşımı, Samsung’un en yeni akıllı telefonu Galaxy S III ile ödüllendiriliyor. Bu ayın ilk konsepti ise Samsung Akıllı Telefonlar!

17 Temmuz 2012 İstanbul- Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, “Güç Sizde Artık” isimli yeni Facebook uygulamasıyla, kullanıcılar için süpriz dolu bir yarışma konsepti sunuyor. Yıl sonuna kadar sürecek yarışma kapsamında, Samsung’un her ay belirleyeceği konsepte özel olarak kullanıcıların hazırlayacağı en iyi üç yazı, fotoğraf ya da video paylaşımı, uygulamanın yer aldığı Facebook sayfası üzerinden Samsung’un değerlendirmesine sunulacak. Yarışmanın ilk etabında, en iyi üç yazı, fotoğraf ya da video paylaşımı en yeni akıllı telefonu Galaxy S III ile ödüllendirilecek olan Samsung, kullanıcılara farklı sürpriz hediyeler sunmaya yıl sonuna kadar devam edecek.

Yazınızı, en yaratıcı video ve görsellerle destekleyin, kazanma şansınızı artırın
“Güç Sizde Artık” Facebook yarışmasının ilk konsepti, “Akıllı Telefonlar”. Kullanıcılar akıllı telefon konusuyla ilgili diledikleri gibi hazırlayacakları içerik yazılarını, yine kendi hazırlayacakları fotoğraf ve video gibi, destekleyici çalışmalarla da süsleyebilecek, kazanma şanslarını artırabilecekler. Samsung ayrıca, her kullanıcıya birden fazla katılım fırsatı sunarak, ayın ödülüne bir adım daha yaklaştırmaya devam ediyor.

Samsung “Güç Sizde Artık” uygulamasına başvurular facebook.com/SamsungTurkiye sayfası üzerinden kabul edilecek. Websitesinden ayrıca; proje koşulları, ödüller ve başvuru formu hakkında daha detaylı bilgiye de ulaşılabilinir.

Proje ile ilgili videoyu, https://www.youtube.com/watch?v=NJ5oVHj0nm8
adresinden izleyebilirsiniz.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir