https://juragankomik.com
Çarşamba , 19 Haziran 2024

Sanal Ülke – Kozmopolit Sözlük Yayında

Ne geçmişe bağlı kalıp bunalıma girelim ne de orjinal bir şeyler yapmak için saçmalayalım, fikirlere ve eleştirilere açık olarak ve bunu benimseyerek uzun yıllar devam edebilecek bir yazarlığın kapılarını aralayarak zamanın kumlarında bu nesilinde izi kalmasını isteyerek yola çıkan yeni nesil interaktif sözlük.

Diğer sözlüklerden farklı olarak; çaylaklıktan yazarlığa geçiş yapıldıktan sonra diğer yazarların beğeni ortalamaları ile 30 u bulan kozmopolite yazma hakkını kazanacak olan, bu düşünceyle yazar kalitesine dikkat çeken bir sözlük.

Klasik bir saflığın ve sağ duyunun cesaretiyle, ölümsüz bir geleneğin disiplini almış olan sokaktaki vatandaşın, her yönlendirilmiş bir fikre inanmayan kudurmuşluğa geçit vermeyen, her zorunlu kurallara boyun eğmiş ama kendine has yaratıcılığını ve orjinalliğini de sergilemeyi başarmış olaylara karşı diyeceği olan yazarların oluşturduğu-oluşturacağı bir yer.

Kozmopolit, adı üstünde değişik düşünceleri çatışma ortamından çıkararak karşılıklı anlayış uzlaşma içerisinde ifade edilebilen, özgürlüğü benimseyen ama karşıdakinin de özgürlüğüne saygı duyan bir yapılanma.
kozmopolit sözlük, her fikre açık olmasına karşın, herkes yazabilir mantığını gütmeden kaliteli, bilgi ve tecrübeye dayalı eleştirileri benimseyen bir sözlük.

Kozmopolit sözlük topluma karşı çıkıp taraftar toplamak tepki çekerken de yan taraftan bilet satan bir şirket değildir. bireysel zevk iddaalarının hepsi zevksizdir.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

2 comments

  1. benim gibi amatör bir yazarın yazaması için fırsatlar sunan kozmopolit sözlüğe bir kez daha teşekkürler..

  2. Sosyal medyayının güçlü bir ayağı olan sözlük kültürü gün geçtikçe çığ gibi büyümekte ve kozmopolitsözlük sosyal medyada güçlü fizibilitesiyle,kaliteli yazılarıyla ve güçlü ekibiyle gerçekten takdire değer bir yapıya sahip.teşekkür ederiz kozmopolitsözlük.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir