https://juragankomik.com
Perşembe , 20 Haziran 2024

Siber Saldırılara Karşı Atağa Geçin!

Siber Saldırılara Karşı Atağa Geçin!

Web Hosting sektöründe Türkiye’de ilk ve tek olarak Natro tarafından yayınlanan Hosting Dergi “Güvenlik Özel Sayısı” ile  www.natrodergi.com üzerinde yayında !

kapakAylık tekil 20.000 okuyucu kitlesine ulaşan ve hosting sektörünün takipçilerinin beğenisini kazanan Natro Dergi,hosting sektörünün emekçilerine faydalı içerikler sunmaya devam ediyor.

3.sayısında ağırlıklı olarak 2014 yılında web gündemini sıkça meşgul eden “Siber Güvenlik “ konusunu ele alan  Natro Dergi , web site güvenliğinden, internet güvenliğine, sosyal medya güvenliğinden, mail güvenlik ayarlarına kadar bir çok önemli konuda, alanında uzman yazarların yazılarına  yer verdi.

Türkiye İnternet Sektörü’nün kurucu isimlerinden Atıf ÜNALDI ile “Siber Güvenlik” üzerine çok özel bir söyleşi de gerçekleştiren Hosting Dergi ekibi , siber güvenlik hakkında merak edilenleri uzmanına sordu.

Siz de HostingDergi’yi online okumak ve ücretsiz indirebilmek için hemen tıklayın.

http://issuu.com/natrodergi/docs/natrodergi-ocak2015?e=14017998/10916583

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

2 comments

  1. Ensar Öğüt

    Çok iyi hemde ücretsiz..

  2. Saldırılara maruz kalmamak adına takip edilebilecek bilgiler yer almaktadır ve ücretsiz olarak bu hizmetin verilmesinde ayrı bir güzellik katmış bence…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir