Cumartesi , 28 Mayıs 2022

Skrillex özel taşınabilir hoparlörünü tanıttı

Sınırlı sayıda üretildi

Günümüzün elektronik müzik ustalarından bir tanesi diyebileceğimiz Skrillex, piyasadaki taşınabilir hoparlörlerin yanına bir yenisini daha ekledi. Youtube‘da en çok dinlenenlerden diyebileceğimiz Skrillex, tamamen kendisi tarafından tasarlamış olduğu Ultimate Ears Boom hoparlörü piyasaya sunacak. Peki ünlü elektronik müzisyen taşınabilir hoparlöründe ne gibi özellikler sunuyor? Bu hoparlörü diğerlerinden ayıran özellikler neler?

İlk olarak, bu cihazı diğer taşınabilir hoparlörlerden ayıran en büyük özelliği Skrillex imzası taşıması diyebiliriz. Skrillex tarafından tasarlanan bu ürün, oldukça renkli bir tasarıma sahip. Bunun yanı sıra 15 saat şarjdan uzak aralıksız müzik dinleme imkanı sağlayan hoparlörün su geçirmeme özelliği de bulunmakta. Ultimate Ears Boom olarak adlandırılan hoparlörün bir diğer özelliği de paslanmaz dış yapıya sahip olması.

Skrillex imzalı bu hoparlör, 360 derece ses yayma özelliğine de sahip. Ürünün sınırlı sayıda üretildiğini de söylemekte yarar var ki bir kaç gün içerisinde Skrillex hayranları tarafından ürün bitirilmiş olacaktır. Cihazı satın almak için 199 dolardan vazgeçmeniz gerekmekte. Gelişmeler, yeni haberler için takipte kalınız.

 

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir