Cuma , 1 Temmuz 2022

Skyscanner HotelApp ile Otel Bulmak Çok Kolay

Mobil aplikasyonların gün geçtikçe daha da kullanışlı ve faydalı olduğu günümüzde, lokasyon servislerine bir yenisi daha eklendi. Skyscanner HotelApp ile otel aramak ve en iyisine ulaşmak artık çok kolay.

Yapılan araştırmalar seyahat edenlerin çoğunun yolculuğun süresinden daha uzun bir zamanı mükemmel oteli bulmak için harcadığına işaret ediyor. İnternet sitesi ile olduğu kadar mobil uygulamalarıyla da dünyada seyahat etmek isteyenlerin hayatını kolaylaştıran ve en hesaplı alternatifleri sunan Skyscanner, şimdi de HotelApp uygulaması ile konaklama için en kolay ve en uygun seçenekleri kullanıcılarının cebine sığdırıyor. Skyscanner, yeni mobil uygulaması HotelApp ile otel aramak için harcanan süreyi kısaltmayı ve daha zevkli bir hale getirmeyi hedefliyor.

Skyscanner HotelApp, gelişmiş özellikleri ile aynı zamanda kullanıcıların karar vermesini de kolaylaştırıyor. Uygulamada yer alan özel arama fonksiyonu sayesinde karşılaştırma kriterinin merkezinde fotoğraflar da bulunuyor. Kullanıcılar sonuçlar sayfasından çıkmadan fotoğraflar arasında kolayca geçiş yapıp seçenekleri karşılaştırabiliyor. Uygulama aynı zamanda ilgi alanlarına ve lokasyona göre harita görünümü sağlamakla kalmayıp daha sonra karar verebilmeleri için kullanıcılara “favori” seçeneği de sunuyor. Yan yana karşılaştırma seçeneği ile de alternatifler arasından en uygun oteli zahmetsizce seçmek mümkün oluyor.

Seyahatseverlerin hayallerindeki oteli en kısa yoldan bulmalarını sağlayan Skyscanner HoteApp öncelikle iOS işletim sistemlerinde sonraki birkaç hafta içinde de Android üzerinden kullanılabilecek.

https://itunes.apple.com/tr/app/id889933400?mt=8

Skyscanner_HotelApp

 

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir