Perşembe , 30 Haziran 2022

Sosyal Medya ve Kitap

Bugünlerde hayatımız facebook-twitter olmuşken pek çoğumuz gündemi sosyal medyadan takip ederken hatta nerdeyse gündemimizi twitter’da belirlerken size sosyal medyayı kullanarak kitapların dünyasında neler yapabileceğinizden bahsetmeyi istiyorum.

Öncelikle bir tanesi henüz yeni kurulmuş bir tanesi de çok yakında uygulamaya geçecek olan 2 siteden bahsedicem.İlki evekitap.com,ocak ayında yayına başlayan site sık sık kampanyalar ve yarışmalar düzenliyor.

İlk olarak ihlsozluk için düzenlediği Osmanlıca sözlük yarışmasından sonra siteye en çok üye yapan ilk 3 kişiye kitap setleri ve kitaplar hediye etti. Ayrıca hemen her hafta düzenlediği kampanyaları ,sabit kargo ücreti ve birden çok kitap alımlarında hediye kitap gönderimleriyle kitap kurtlarının beğenisini kazacak gibi ve şu an aldığım bilgiye göre ileride benzer yarışmaları ve güzel kampanyaları olacağı bilgisini verdiler.

Evekitap> www.evekitap.com

Twitter’dan takip etmek isterseniz >https://twitter.com/#!/Evekitap

Facebook sayfasını beğenmek isterseniz>http://www.facebook.com/evekitap

İkinci sitemiz kitapnetwork.com sitesi Ptt işbirliğiyle okuyucunun kitaba en ucuz şekilde ulaşmasını isteyen bir sistem henüz hayata geçmemiş olan proje çok yakın zamanda işler hale gelecek.

Peki sistem nasıl işleyecek ?

Kitapnetwork sistemine üye olmanızla beraber size bir teslimat şifresi verilecek Temin edilebilir kitapları en yakın ptt şubesine gidip sipariş verebileceksiniz 10 TL ve üzerindeki tüm siparişlerde kargo ücreti ödemeden yalnızca etiket fiyatını PTT’ye ödeyerek kolayca siparişinizi verebilirsiniz.

Site yayına geçtiğinde daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz ancak kitapnetwork’ten haberlerimiz bu kadar değil :)Sistem henüz hayata geçmemesine rağmen Kitapnetwork Facebook sayfasından her hafta paylaşımlarını beğenen,yorum yapan ve paylaşan ilk 25 kişiye kitap hediye ediyor.Yine twitter’daki takipçilerine de unutmadı ve onlara da kitap hediyesi olacağını duyurdu.

Kitapnetwork >www.kitapnetwork

Twitter’dan takip etmek isterseniz >https://twitter.com/#!/kitapnetwork

Facebook sayfasını beğenmek isterseniz > http://www.facebook.com/KitapNetwork

Hakkında Feyza Aygen

Bibliyoman(Kitapların ve Okumanın tiryakisi :)) Meraklı,İlgili Öğretirken öğreniyor O'ndan hikayesine mutlu son yazmasını diliyor. Saray Bosna Sevgilim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir