Perşembe , 23 Mart 2023

StorageCraft, Microsoft Ortaklık Ağında Gold Partner oldu

Dünyanın önde gelen yedekleme ve felaket kurtarma yazılımı üreticisi olan StorageCraft, günümüzün dinamik iş ortamına uygun şekilde Microsoft müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayarak Microsoft Ortaklık Ağında ISV/Software (Yazılım) Uzmanlığı Kategorisinde Gold Partner olmaya hak kazandı.

Firmalar, Microsoft Gold Uzmanlığına hak kazanabilmek için zorlu bazı test aşamalarını tamamlayarak teknoloji uzmanlıklarını kanıtlamalı, belirli sayıda Microsoft sertifikalı personel istihdam etmeli ve yıllık anketlere katılarak çeşitli referanslarla müşteri memnuniyetine verdikleri önemi göstermeli.

Maliyeti azaltıyor
StorageCraft sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için sınıfının en iyisi yedekleme, felaket kurtarma, sistem taşıma ve veri koruma yazılımlarını üreterek kesinti zamanını en aza indirip güvenliği ve güvenilirliği arttırarak bilgisayar sistemlerinin toplam sahip olma maliyetini azaltıyor.
 
“Teknolojimizi durmaksınız geliştiriyoruz!”
Konuyu değerlendiren StorageCraft Avrupa Yöneticisi Dominik Zingg, “Kanal ortaklarımıza ve bayilerimize daha iyi hizmet edebilmek için teknolojimizi ve uzmanlığımızı durmaksızın geliştiriyoruz. Gold ISV Uzmanlığına hak kazanmamız, Microsoft-tabanlı çözümler ile çalışan ortaklarımıza bağlılığımızın bir göstergesi” açıklamasını yaptı.
 
Microsoft Corp. Küresel Ortaklık Grubu Başkanı Jon Roskill ise, “Günümüzün rekabetçi dünyasında müşteri taleplerini karşılamak üzere uzmanlığını kullanan firmalara doğru kaynakları sağlayan aynı zamanda bu tür firmaların bağlantıda olmasını sağlayan bir program ve altyapı oluşturduğumuz için gururluyuz” diye konuştu. 
 
 
Başarı için tasarlandı
Microsoft Ortaklık Ağı, çözüm üreticilerinin günümüz dünyasında başarılı işlere imza atabilmeleri için tasarlandı. Gold Uzmanlığına hak kazanan firmalar, marka içerisinde yükseltilmiş müşteri farkındalığı, eğitim ve desteğin dahil olduğu zengin bir içerikten faydalanabiliyorlar.
 
Microsoft Gold Uzmanlığı, bir firmanın teknolojinin belirlenen alanında en yüksek seviyede yetenek ve başarı sergilediğinin piyasaya sunulan kanıtı olarak öne çıkıyor. 29 Microsoft uzmanlığının tamamı, iş ortağının teknolojik yetenekleri ile farkındalık yaratabilmesi ve müşteriler tarafından kolayca bulunabilmesi için tasarlandı.
 
Her bir uzmanlığın kendine has gereksinimleri ve faydaları bulunuyor. Microsoft Ortaklık Ağı, Microsoft tabanlı ürünler ve hizmetler geliştiren organizasyonların çeşitli eğitim ve kaynaklarla desteklenmesi için kuruldu.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir