Perşembe , 7 Temmuz 2022

Süleyman Şah Üniversitesi’nde USMED E-Ticaret Zirvesi Gerçekleştirilecek

Süleyman Şah Üniversitesi, e-ticaret zirvesine ev sahipliği yapıyor. Her geçen gün yükselen e-ticaret sektörü Süleyman Şah Üniversitesi’nde  tam gün düzenlenecek çeşitli konferanslar ile masaya yatırılıyor. Uluslararası Sosyal Medya Derneği USMED ve Süleyman Şah Üniversitesi sosyal medya kulubü ortaklığında gerçekleştirilecek E-ticaret Zirvesi’nde konunun uzmanları, e-ticaretin Türkiye’de ki gelişimi, sosyal medya ve e-ticaret, yükselen trend micro e-ticaret, e-ticaret ve güvenlik gibi e-ticaretin en çok ilgi çeken konuları hakkında katılımcıları bilgilendirecekler.

Zirve’de “Türkiye’de e-ticaret’in doğuşu ve geleceği?”, Mikro e-ticaret’in faydaları?” Güvenli e-ticaret?” gibi e-ticaret’in başlangıç sorularından “e-ticaret’te güvenlik tehditleri nelerdir?”, “sosyal medya üzerinden müşterilerinizle nasıl iletişim kurabilirsiniz?”,gibi uzmanlık sorularına cevaplar veriliyor.

Tüm katılımcılara açık ve ücretsiz olan etkinlik twitter üzerinden #usmedeticaret hashtag’i ile takip edilebilecek.

 

Etkinlik sonunda tüm katılımcılara USMED tarafından seminer katılım sertifikası ve ücretsiz e-ticaret yazılımları verilecektir.

6 Nisan  2013 Cumartesi Süleyman Şah Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek programın Akışı şöyle;

E-Ticaret Konferansları …………………………………………………… 11.00-14.00

Uluslararası Sosyal Medya Derneği
Konuşmacı: Salih ÇAKTI – USMED Genel Sekreteri

Türkiye’de E-Ticaretin Gelişimi
Konuşmacı: Süleyman Zafer Kuzucu– Proticaret.Org Kurucusu

Mikro E-Ticaret
Konuşmacı: Abdullah Önden – Evekitap.com Kurucusu

E-Ticaret ve Güvenlik
Konuşmacı: Fatih Uylaş – Bilişim Güvenliği Uzmanı

Adres: Hayriye Dumankaya Yerleşkesi Atalar Mh. Şehit Hakan Kurban Cd., No:44 Kartal, 34865 İstanbul

Tel:(0216) 444 4778

E-Mail: info@usmed.org.tr

2012 yılında kurulan USMED, sosyal medya, dijital medya ve mobil medya kullanıcısı olan şahıs ve kuruluşların temsil edileceği dernek olmayı hedefliyor, yaptığı faaliyetlerle sosyal medya kazanımlarını bilince dönüştürmeyi, kullanıcılarının haklarının savunulması, sosyal sorumluluk projelerinin çoğaltılmasını ve yeni medya sahasını geliştirmeyi amaçlıyor. Hem akademik hem bağımsız çalışma grupları oluşturan (USMED), üniversitelerde, çeşitli kurum ve STK’larla düzenleyeceği ulusal ve uluslararası panellerle ve aktif çalışma gruplarıyla, geleceğin çalışma ve üretme sahası olarak görülen sosyal medya alanında bir bilinç düzeyi oluşturmayı hedef ediniyor. usmed.cvmer.com adresinde sosyal medya çalışanları ile işverenleri ücretsiz bir araya getiriyor. Akademik çalışmalarını akademi.usmed.org.tr adresinde sürdüren USMED hakkında detaylı bilgiye usmed.org.tr’den ulaşılabilir.

 

Hakkında SMH MAKALE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir