Pazar , 4 Aralık 2022

Tabletinde En İyi Fiyata Performans İsteyenlere: Artes Q1003

Çantanızda aynı anda, ev sinema sistemi, bilgisayar ve oyun konsolu taşıyabilir misiniz?

Artes Q1003 hepsini tek bir platformda sunuyor.

Hayatınızın pek çok noktasında kabloların esirisiniz. İş, okul ve vakit geçirmek için kablolara bağlı yaşıyorsunuz. Tabletler, bilimkurgu filmlerindeki yaşamı sizlere sunarken kablolardan da kurtulmanızı sağladı.

İşiniz ve eğitim için kaplumbağa gibi sırtınızda bilgisayarın ağırlığını taşımak zorunda değilsiniz, Artes Q1003 605 gram ağırlığına rağmen tüm ihtiyacınızı karşılayacak.

Artes’in fiyat performans ürünü, Artes Q1003 10.1 inç IPS ekrana sahip. 10 parmağı da algılayan dokunmatik ekran özellikle çalışanların ve öğrencilerin işlerini kolaylaştıracak.

4 çekirdekli Arm Cortex A9 işlemciye sahip olan tablet, oyun ve HD film sevenlere yeterli performansı sunuyor. Standart olarak 16 GB hafızaya sahip olan cihazı SD kart ile 32 GB daha hafıza eklemek mümkün.

Artes Q1003 4 çekirdekli Quad Mali 400 grafik işlemcisiyle, Android için piyasaya sürülmüş yeni oyunları en üst düzey performansla kullanmanızı sağlar.

Android 4.1 JELLYBEAN sürümüne sahip olan cihaz için Android 4.2 sürümü de üretici sitesinden indirilebilir durumda.

Oto fokus özellikli 5 MP arka kamerası bulunan Q1003’de otomatik flaş desteği sayesinde karanlık ortamlarda da fotoğraf çekmek mümkün.

Cihazın ön kamerasıysa 2.0 MP kalitesinde çekim yapabiliyor.  USB bağlantıyla Q1003’e 3G modem bağlayıp her ortamda İnternet’e girebiliyorsunuz.

Mini HDMI yuvasına sahip olan cihazı HD televizyonlara bağlayıp, istediğiniz ortamda film izleyebilir ya da sunum yapabilirsiniz.

2GB Ram’e sahip olan ürün bu özelliği ile diğer tüm ürünlerden ayrışıyor.

Teknik donanımın bu gücüne rağmen yüksek kapasiteli 7600mAH bataryası ile uzun süre çalışabiliyor.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir