Cuma , 1 Temmuz 2022

Takipçim olur musun?

Popülerlik artık twitter ‘da takipçi,facebook’da sayfa beğenilme ve abone olma sayılarıyla ölçülmeye başlamışken size nasıl daha çok takipçiniz olur,sayfanızı  beğenenlerinin sayısını nasıl arttırabilirsinizden bahsetmeyeceğim zira burada hazır yapılmışı var :)

http://www.sosyalmedyahaber.com/facebookta-hayranlarinizda-bagimlilik-yapin/

Bu yazının konusu artık sosyal medyada para kazanma yöntemlerinden biri haline gelmiş Facebook  üye ve hayran twitter’da takipçi sayısı arttırma Tabii ki şu yöntemle yapabilirsiniz diye bir liste olmayacak bunu da belirteyim.

Facebook’da üye ve hayran sayım artsın ben para öderim diyorsanız bunun için 50  ile 1250 tl’yi gözden çıkarmanız gerek sayı arttıkça fiyat artıyor.

Twitter’da takipçi sayısı arttırma iki yöntemle yapılıyor:
1. Sizi takip eden takip ettiğini bilmiyor  ve 50 ile 400 tl arasında değişiyor.(Eğer ben bu hesabı ne zaman takip etmeye başladım diyorsanız muhtemelen bu yöntemle takipçi yapılmışsınızdır.)

2.Bilinçli olarak sizi takip eden takipçilerden oluşur ve fiyat 75 ile 750 tl arasında  değişmekte.

Para vermek istemiyorum başka bir yöntem yok mu acaba diyorsanız Twiends sitesine üye olup Twitter takipçilik yaparak  takipçi kazanabilirsiniz. Kredi sistemiyle çalışan sitede takipçi oldukça kredi kazanıyorsunuz.Bu kredileri takipçi bulmakta kullanıyorsunuz.

Not: Facebook’dan gelen uyarı üzerine Facebook uygulamasını kapattı.Twiends gibi benzer siteler var ancak en popüleri Twiends.

Hakkında Feyza Aygen

Bibliyoman(Kitapların ve Okumanın tiryakisi :)) Meraklı,İlgili Öğretirken öğreniyor O'ndan hikayesine mutlu son yazmasını diliyor. Saray Bosna Sevgilim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir