Perşembe , 30 Haziran 2022

Cebinizdeki Yeni Taksi Durağı: TaxiBul

İnsanların çok daha hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde taksi kullanmasını sağlayan BiTaksi
uygulaması kısa süre önce kullanıcılarla buluşmuştu. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar taksi ücretlerini nakit olarak değilde kredi kartıyla ödeme imkanı buluyor.

BiTaksi, MasterCard işbirliği sayesinde de müşterilerine taksi ücretlerini kredi kartıyla ödeme imkanı veriyor ayrıca ilk BiTaksi uygulamasını kullanma şerefinize 5 TL indirimle.

BiTaksi uygulamasıyla hareketlenen Taksi piyasasına şimdide “TaxiBUL” uygulaması dahil oldu. Hiçbir şekilde beklemek zorunda kalmadan, en yakınınızdaki taksileri tek dokunuşla çağırmak artık çok daha kolay. Bu uygulamalar sayesinde yapılan yolculuklarda taksi bilgilerinin kaydedilmesi ile de müşteriye güvenli yolculuk yapma imkanı sunulmuş olunuyor.

Bakalım bu 2 uygulamanın kıyasıya rekabetinde daha hangi uygulamalar çıkacak? Hep birlikte göreceğiz. Uygulamanın iTunes bağlantısına bu adresten, Android cihazınız için bağlantısına bu adresten ulaşabilirsiniz.

Hakkında Murat Uz

Ağırlıklı Olarak Teknolojik İçerik Ve Fotoğrafa İlgisi Bulunan Yazar, Mobil Cihazlar, PC'ler Ve Teknoloji Lansmanlarını Sıkı Bir Şekilde Takip Etmekte, Teknolojinin Farklı Mecralarında Haber Ve Makaleler Yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir