Teknosa’dan Foursquare Kullanıcılarına Anında İndirim Çeki

Teknosa, sosyal medyanın da “teknoloji lideri”

Türkiye’nin lider teknoloji perakendecilerinden Teknosa, sosyal medyaya yaptığı yatırımlarla sektördeki liderliğini bpekiştiriyor. Kampanyalarını ve etkin iletişim stratejilerini interaktif mecralara başarıyla taşıyan Teknosa, sektörünün bu alanda da öncüsü olarak 150 binin üzerinde kullanıcıya ulaşıyor.

Teknosa, interaktif mecralarda sektörün ilk yatırım yapan markası olarak liderliğini sürdürüyor. Teknolojideki ve dijital dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek 2011 yılında da sosyal medya ve dijital pazarlama yatırımlarına devam eden Teknosa, mevcut ve potansiyel müşterileriyle mağazaları dışında interaktif mecralar aracılığı ile bir araya geliyor.

Teknosa, resmi İnternet sitesi ve mobil sitesine ek olarak sosyal medya platformlarında da müşterileriyle etkileşime geçerek bu alanlarda da liderliğini korumaya devam ediyor. facebook.com/teknosa ve twitter.com/teknosa sayfalarında yaptığı dönemsel projeler ile rakiplerinin önünde yer almayı başaran Teknosa, sektörde sosyal medyanın öncüsü konumuna geldi. Mayıs 2011 itibarıyla Teknosa’nın Facebook sayfasındaki hayran sayısı 150.000’i aştı. Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi olan Teknosa ayrıca twitter.com/teknosa sayfasından da müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı çözümü buluyor.

Sosyal medyada ilklere imza atmayı sürdürecek

Lokasyon bazlı uygulamalara da önem veren Teknosa, İstanbul’daki çeşitli mağazalarında Foursquare ve Facebook Places/Yerler üzerinden mağazalara check-in yapan kullanıcılara indirim çeki dağıtarak bu uygulamayı ülkemizde kullanan ilk teknoloji markası oldu. Müşteri memnuniyetini her alanda olduğu gibi interaktif mecraya da taşıyarak teknoloji perakende sektörünün lideri olan Teknosa, interaktif platformlarda yer alan kullanıcıların Teknosa ile paylaştığı görüş ve önerileri dikkate alarak hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Mevcut ve potansiyel tüm müşterilerin sorularını kısa süre içerisinde yanıtlayarak sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanıyor.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir