Perşembe , 30 Haziran 2022

timeline remover ile zaman tünelini kaldırmak

Malumunuz sosyal medya müthiş derecede hayatımıza girmiş durumda. Özellikle facebook kullanımı yeni nesil cep telefonlarının ve internet kullanımının artmasıyla hayatımızın değişmez bir parçası oldu. Bende dahil birçok kişi facebook sayfasına hemen hemen hergün giriyor. Facebookta son zamanlarda lanet olası bir zaman tüneli durumu mevcut. Zorla zaman tüneline giriyoruz, bazılarımız yanlışlıkla giriyor. Bu uygulamayı beğenenlerde var elbet. Ama facebook zaman tüneli uygulamasından geniş bir kitle çok rahatsız. Zaman tünelini kaldırmak veya iptal etmek için çok uğraştık ama başaramadık.

Çok iyi biliyorum ki sırf bu nedenden sinir hastası olma durumuna gelen arkadaşlarım oldu  Birçok insan facebook zaman tünelini kaldırdığını iddaa ederek insanların bilgisayarlarına virüs bulaştırdı. Veya çalışmayan yöntemlerle facebook hesabımızı çalmaya çalıştılar. Biraz önce bulduğum ve test ettiğim bir uygulama ise zaman tünelinden kurtulmanız için gerçekten birebir. Uygulamayı kendim denedim. Hiçbir virüs sorunu veya herhangi birşeye zorlama gibi bir sorunu olmadan facebook zaman tünelinden kurtuluyorsunuz.

Olayı daha kolay anlayabilmeniz için yazının sonuna işlemin nasıl yapılacağının videosunu ekledik. Olayın özeti şu. Google girip arama kutusuna timeline remove yazıyorsunuz. Çıkan ilk siteye giriyor, kullandığınız tarayıcıyı seçiyorsunuz (opera, firefox, explorer vs vs) Seçtikten sonra eklentiyi indiriyor ve kuruyorsunuz. Tarayıcınızın eklentiler kısmında timeline remove eklentisini aktif ediyorsunuz. Tarayıcınızı kapatık tekrar açtığınızda facebook zaman tünelinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Bu yazı ve video işinize yaramışsa, artık zaman tünelinden kurtulmuşsanız, lütfen bu sayfayı paylaşarak herkese yardımcı olmaya çalışın.

https://youtube.com/watch?v=nbF-sxpKhYg

Hakkında Yılmaz Atasoy

Uzun zamandır sosyal medya haberlerini takip ediyorum. Sosyal medya danışmanlığı veriyor ve aynı zamanda makaleler yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir