Çarşamba , 6 Aralık 2023

Torrent’leri Bilgisayara İndirmeden İzleyin

Dosya paylaşımında “Torrent” günümüzün en popüler kavramı olmayı başardı. Merakla beklediğimiz yabancı dizilerin yeni bölümleri, yerli yabancı filmler ve çok daha fazla görsel materyali Torrent üzerinden indiriyoruz. Bazen benim gibi aşırı heyecanlı olduğunuz veya daha fazla beklemek istemediğiniz anlar mutlaka olmuştur. Bu gibi durumlarda genellikle Torrent programlarının bize indirirken izle seçeneğini sunmasından faydalanıyoruz. Fakat bu işlemin can sıkıcı tarafı sürekli bir akış sağlamıyor olması. Yani, Torrent dosyası eğer o an için çok yoğunsa ve indirme yavaşsa o zaman görüntülenme takılıyor ve tekrardan baştan alarak izlememiz gerekiyor. Bu durum da izlemeyi eziyet haline getiriyor.

Torrent’ler İndirmeden Nasıl İzlenir?

Bugün tanıtacağım servis ile birlikte ise artık çok daha kolay bir şekilde Torrent dosyalarını indirmeden izleyebileceksiniz. Joker.org isimli internet sitesi özellikle bu konuda kendini aşmış ücretsiz web hizmetlerinden birisi olarak karşımıza geliyor. Joker bizlerin Torrent dosyalarını sürekli bir akış olarak bize indirmeden izleyebilme olanağı sunuyor. Oldukça iyi öyle değil mi?

Özellik nasıl çalışıyor biraz ondan bahsedelim. Öncelikle bu özellik için Torrent dosyanızı indirmeniz gerekmiyor yani, magnet linkini Joker.org adresine yapıştırarak anında Torrent dosyasını izlemeye başlayabiliyorsunuz. Ya da Torrent olarak indirdiyseniz, indirme dosyanızı Joker’e vererek o dosyayı indirmeden size izleme imkanı sunmasına yardımcı olabiliyorsunuz.

Özellikle çok fazla film izleyen biriyseniz ve filmleri orijinal olarak kendi dillerinde izlemek isteyenlerdenseniz bu servisi deneme amacıyla da kullanabilirsiniz. Belirtilmemesine rağmen bazen indirdiğim filmler Fransızca veya İspanyolca çıkabiliyor. Bu durumda da haliyle hem filmin orijinalliği bozulmuş oluyor hem de filmi izlemenin tüm tadı kaçıyor.

Servisin de yardımıyla çok kısa bir süre içerisinde hemen Torrent’e bir göz atabilir, emin olduktan sonra da indirme aşamasına geçerek indirmenizi tamamlayabilirsiniz.  Böylece artık hem dizilerimizin inmesini beklerken ecel terleri dökmeyeceğiz hem de yanlış dile sahip filmleri tekrardan indirmek durumunda kalmayacağız. Servisin ücretsiz olması ise tabi ki en güzel yanı.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

One comment

  1. torrentte göz atmak gerçekten iyi olur çünkü bazen çok büyük uygulamaları doğru uygulama zannedip indirebiliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir