Pazar , 29 Mayıs 2022

TÜHÖP Üniversite Temsilcilerini Arıyor

Türkiye Halkla ilişkiler Öğrencileri Platformu adıyla 2010 yılında kurulan ve kısa sürede 3000’in üzerinde halkla ilişkiler öğrenci ve mezun üyeye ulaşan TÜHÖP, kurumsallaşma sürecine üniversite temsilcilerini seçerek devam ediyor.

Türkiye’de halkla ilişkiler okuyan meslek yüksek okulundan doktoraya kadar bütün öğrencileri bir araya getirmek ve birlikte mesleğin daha da gelişimine katkıda bulunmak amacıyla oluşturulan topluluk, yönetiminden sonra şimdi de üniversite temsilcilerini seçiyor. Türkiye’deki tüm iletişim fakülteleri ve meslek yüksekokullarını kapsayan bu projeye temsilci olarak katılmak için www.facebook.com/tuhop adresinde yer alan menüdeki “Tuhop İletişim” kısmını doldurmanız yeterli.

TÜHÖP, Türkiye’nin bütün iletişim fakültelerinde geniş bir şekilde yayılma imkânı bulan,  her halkla ilişkiler bölümü öğrencisinin bu platformda kendisine göre bir şeyler bulabileceği, akademik bilgilerini uygulamaya geçirebileceği, kendini geliştirmek isteyen her halkla ilişkiler bölümü öğrencisinin kolayca dâhil olup kendisini yeniden keşfedebileceği, sektör uzmanlarının ve akademisyenlerinde yer aldığı Türkiye’nin en büyük iletişim öğrencileri topluluğu olma özelliğini taşıyor.

TÜHÖP’ün yönetici kadrosu yeni mezun olmuş ve sektöre yeni atılmış gençlerden oluşuyor

Kocaeli Üniversitesi’nde halkla ilişkiler, Belçika Gent Üniversitesi’nde iletişim bilimleri üzerine eğitim alan ve şu an Zego İletişim Stratejileri Merkezi’nde çalışmakta olan Ali Yıldırım’ın başkanlığında kurulan topluluk her geçen gün kadrosunu genişletiyor. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu ve Hayal Akademisi’nde çalışmakta olan Neşe Bektaş başkan yardımcılığı, Zarakol Digital’de Marka Yöneticisi olarak görev yapan ve İzmir ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Erdal Erdoğdu Eğitim Koordinasyon ve Üniversitelerle iletişim Koordinatörü, Zarakol Dijital’de Marka Yöneticisi olan Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu Erdem Baltacı ise, iletişim koordinatörü görevini üstlenmiştir.

Daha detaylı bilgi almak için platformun www.facebook.com/tuhop adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir