Pazar , 3 Aralık 2023

Tüm İndirim Kuponları Tek Adreste: KuponKodlari.com

Her gün e-ticaret ve fırsat siteleri tarafından mail adresimize gönderilen onlarca kampanya ve indirim haberlerinden bıkmış biri olarak henüz yeni keşfettiğimiz faydali bir siteyi sizlerle de paylaşmak istiyoruz. Sitenin adresi yazı başlığında da belirttiğimiz gibi KuponKodlari.com, yurtdışındaki internet kullanıcılarının alışveriş yapmadan önce kupon kodu baktığı benzer sitelerle aynı işleve sahip ve aynı şekilde güncel tüm indirim ve kupon kodlarına siteden ulaşabiliyorsunuz. Türkiye’de henüz yaygın olmayan bu sisteme tek site üzerinden ulaşılması kupon takipçilerinin işini kolaylaştıracağa benziyor. Özellikle webmasterlar iyi bilir GoDaddy.com’da sepetimize ürün ekledikten sonra ilk iş olarak RetailmeNot.com, PromoCodes.com gibi kupon sitelerinde geçerli bir Godaddy indirim kuponu ararız ve bunun sonucunda ihtiyaçlarımızı karşılarken daha az ödeme yaparak tasarruf da etmiş oluruz.

KuponKodlari.com’un işleyiş şekli yukarıda bahsettiğimiz sitelerden farksız. Kupon kodlarını kullanmak için üye olmanız gerekmiyor ve site tamamen ücretsiz.  Sitenin üst bölümünde bulunan arama kutucuğuna online mağaza ismi girerek o mağazaya ait kupon kodlarını listeletiyorsunuz. Bu işlemden sonra tek yapmanız gereken bulunan kupon kodunu alışveriş yaptığınız sitenin ödeme sayfasında bulunan kupon kodu bölümüne girmek sonrasında belirtilen miktarda ya da oranda indirim otomatik olarak toplam ücretten düşülüyor. Her şey bu kadar basit!

Site sahibinden aldığımız bilgilere göre Şubat 2012’den beri aktif olan siteye aylık 15.000 kişi giriş yapıyor ve 50.000’den fazla sayfa gösterimi gerçekleştiriyor ve aynı zamanda sitenin 10.000’e yakın mail abonesi bulunuyor. Site ziyaretçilerinin büyük bir bölümünün internetten alışveriş yapan kitle olmasını göz önünde bulundurduğumuzda, sitenin reklamverenler açısından tam bir altın madeni olduğunu da eklemeden geçmeyelim. Zizigo, Morhipo, Çiçek Sepeti, Sporcum, Modanisa ve yüzlerce diğer e-ticaret sitelerinin indirim kuponlarını ücretsiz bulup kullanabileceğiniz Kuponkodlari.com’u indirim fırsatlarını seven kupon avcılarına şiddetle  tavsiye ediyoruz.

bu arada siteyi twitter üzerinden de takip ederek her an yeni kuponlardan haberdar olabilirsiniz.

https://twitter.com/kuponkodlari

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

One comment

  1. Deniz Şentürk

    Öncelikle Kuponkodları sitesini tebrik ederiz. Biz de 2011 yılının Ağustos ayında 444Kupon adıyla bir kupon kodu sitesi kurmaya cesaret ettiğimizde bir süre boyunca sadece bir elin parmakları kadar indirim kuponu yayınlayabildik. Şimdi ise piyasada birkaç taneden biraz fazla kupon var ama yine de yetersiz. Yurtdışı örnekleriyle kıyaslandığında hala emekleme devrini yaşıyor kupon sektörümüz. Yani e-ticaretin Türkiye’de de ilerlemesiye birlikte kupon kodu sayısının artacağını, buna paralel olarak ta kupon kodu sitelerinin çoğalacağını öngörebiliyoruz; fakat halihazırda bilinirliğin yayılması için kupon sayısının çok çok yetersiz olduğu görüşündeyiz. Herkese bol kuponlu bir gelecek diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir