Perşembe , 30 Haziran 2022

Türk Telekom’dan tüm müşterilerine ücretsiz konut sigortası imkanı

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, müşterileri için ev telefonu üzerinden değer yaratmaya devam ediyor. Türk Telekom, fark yaratacak bir kampanyaya daha imza atarak 31 Aralık 2012 tarihine kadar başvuruda bulunan tüm bireysel müşterilerin hatlarının bağlı bulunduğu konutlara Allianz Konut Sigortası hediye ediyor. Yangın, yıldırım, dahili su, infilak ve hırsızlık durumlarına karşı konut sigortası imkanından faydalanmak için herhangi bir taahhüt veya ücret talep edilmiyor.
 
31 Aralık 2012 tarihine kadar başvuruda bulunan tüm Türk Telekom bireysel müşterilerinin evleri ücretsiz olarak yangın, yıldırım, dahili su, infilak ve hırsızlık durumlarına karşı Allianz güvencesiyle 5.000 TL tutarında sigorta kapsamına alınacak. 13 milyon Türk Telekom bireysel müşterisi herhangi bir taahhütte bulunmadan ve hiçbir ek ücret ödemeden konut sigortasından faydalanabilecek. Türk Telekom bireysel müşterilerinin evleri kampanyaya başvurduktan sonra 12 ay boyunca*, yıldırım, dahili su, infilak ve hırsızlık durumlarına karşı sigorta güvencesi altına alınacak.
 
Kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom bireysel müşterileri, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom ofis ve bayileri, SMS ya da web sitesi aracılığı ile başvurularını gerçekleştirebilecek.  SMS ile başvurmak isteyen müşterilerin tüm mobil operatörlerden Sigorta yazıp, boşluk bırakıp başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte telefon numaralarını 6616’ya göndermeleri yeterli. (Örnek: Sigorta 2121234567)
 
Ürün ve hizmetleriyle olduğu kadar, avantajlı kampanyalarıyla da müşterilerinin bütçelerine katkı sağlamayı hedefleyen Türk Telekom, ücretsiz Allianz Konut Sigortası fırsatının yanı sıra müşterilerine birçok avantajlı konuşma tarifesi ve indirim fırsatları da sunuyor. Türk Telekom bireysel müşterilerine sunulan ve farklı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde hazırlanan Ev Avantaj tarifeleri ile Türk Telekom müşterileri seçtikleri paketteki dakikayı gün içinde ücretsiz konuşma için kullanabiliyor. Ayrıca tüm Türk Telekom bireysel müşterilerinin herhangi bir başvuru gereği olmadan faydalanabildikleri ve büyük beğeni toplayan Akşam 7’den Sabah 7’ye** bedava konuşma imkanıyla da avantajlar sağlanmaya devam ediliyor. Bu saatlerde ev telefonlarından hem şehiriçi hem de şehirlerarası ev ve iş telefonları ücretsiz aranabiliyor. Bununla birlikte yeni başlatılan uygulamayla 444 ile başlayan özel servis numaraları da bu saatler arasında ev telefonlarından bedava aranabiliyor.
 
Avantajlı tarifelerin yanı sıra Türkiye’nin, alanında lider markalarıyla işbirlikleri kurarak, müşterileri için, ev telefonu üzerinden aile bütçelerine katkıda bulunacak yeni kampanyalar gerçekleştiren Türk Telekom, bilgisayar, cep telefonu, telsiz telefon (dect telefon), notebook, netbook ve tablet satışlarına kadar pek çok ürün ve hizmeti müşterileri ile buluşturuyor; Türkiye’nin alanında lider firmaları ile  yaptığı  marka işbirlikleri ile  müşterilerine ulaşım, enerji, perakende alanlarında çok cazip fırsatlar sunuyor.
 
Türk Telekom’un gerçekleştirdiği tarife yenileme ve yeni avantajlar kapsamında 30 Mayıs 2012 tarihinden itibaren geçerli olan tarife ve fiyatlar aşağıdaki gibidir.
 
 
Türk Telekomünikasyon A.Ş. hakkında 
Türk Telekom tüm ülkeyi kapsayan modern şebeke altyapısıyla Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketidir. Sabit hat ve geniş bant internet alanında bireysel ve kurumsal müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunan  Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin 31 Mart 2012 itibariyle 15 milyon sabit erişim hattı, 7 milyon ADSL hattı (toptan) müşterisi bulunmaktadır.  Türk Telekom’un hisselerinin yüzde 55’i Ojer Telekomünikasyon A.Ş. ve yüzde 30’u Türkiye Hazine Müsteşarlığı’na aittir. 
 
Türk Telekom Grubu hakkında  
Türk Telekom Grubu, sabit hat ve GSM’den geniş bant internete kadar bütünleşmiş telekomünikasyon hizmetleri sunmaktadır. Türk Telekom grup şirketlerinin 31 Mart 2012 itibariyle 15 milyon sabit erişim hattı, 7 milyon ADSL hattı (toptan) ve 12,9 milyon GSM abonesi bulunmaktadır. Grup şirketleri, tüm ülkeyi kapsayan modern şebeke altyapısıyla Türkiye genelindeki bireysel ve kurumsal müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Genişbant operatörü TTNET, yakınsama teknolojileri şirketi Argela, BT çözüm sağlayıcısı Innova, online eğitim yazılımları şirketi Sebit A.Ş., online oyun şirketi Sobee ve çağrı merkezi şirketi AssisTT şirketlerinin %99,9’una, toptan data ve kapasite servis sağlayıcısı Pantel International AG ve iştiraklerinin  ise %100’üne sahip olan Türk Telekom, aynı zamanda Türkiye’deki üç GSM operatöründen biri olan Avea’nın hisselerinin %90’ına da sahiptir. Bunun yanı sıra Türk Telekom, Arnavutluk’taki yerleşik telekom operatörü Albtelecom şirketinde de dolaylı azınlık hissesine sahiptir. Türk Telekom’un hisselerinin %55’i Ojer Telekomünikasyon A.Ş. ve %30’u Türkiye Hazine Müsteşarlığı’na aittir. Geriye kalan %15’lik hissesi de halka arz edilmiştir. Türk Telekom hisseleri, Mayıs 2008 itibariyle İMKB’de işlem görmektedir.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir