Cumartesi , 13 Ağustos 2022

Türkçe Olarak Devrede

Çoğunlukla bayanlar dudaklarının daha dolgun ve daha seksi görünmesini isterler. Aslında daha seksi ve dolgun dudaklara kavuşmak hiçte zor değildir.

İşte seksi dudaklara sahip olmanın bir kaç yolu;

olarak dudaklarınıza peeling yapın. Dudaklarının daha dolgun ve seksi gözükmesini istiyorsanız haftada en az 1 ya da 2 kez şeker, bal, kahve karışımı hazırlayarak peeling yapın. Bu hazırladığınız peeling yumuşak ve dairesel hareketlerle dudağınıza uygulayın.

Yoga yapın. Yogayı vücudumuzu şekle sokmak hatta zayıflamak için yaparız. Ancak yüz yogası bunun aksine yüzümüzün gerginleşmesini, kırışıklıkların azalmasını ve dudaklarımızın dolgunlaşmasını sağlar. Düzenli olarak yapılan yüz yogası ile birlikte çok kısa bir zamanda seksi ve dolgun dudaklara kavuşabilirsiniz.

Dudaklarınıza bakım yapın. Dudaklarını mutlaka nemli tutun, kurumasını ve çatlamasını önleyin. Düzenli olarak güneş kremi kullanın ki dudak çevrenizde kırışıklıklar ve güneş lekeleri olmasın.

Kendinize uygun ruju seçin. Doğru ruj seçiminden önce düzenli olarak dudak nemlendirici kullanın. Ruj sürmeden önce baz uygulayın. Ve en önemlisi ten renginize uygun ruj seçin ve kullanın. Yanlış ruj seçimi ile dudaklarınız olduğundan daha küçük gözükebilir.

Makyaj hileleri uygulayın. Dudaklarınız çok küçükse eğer hafifçe dudaklarınızın biraz dışından dudak kalemi ile dudak çizginizi belirginleştirin. Bu yöntem dudaklarınızın olduğundan daha dolgun görünmesini sağlayacaktır.

Fırçalayın. Seksi ve dolgun dudaklar istiyorsanız ağzımız bir bütün olduğu için düzenli olarak dişlerinizi fırçalayın. Bunun yanında dudaklarınızı da fırçalarsanız dudaklarınız olduğundan daha dolgun gözükecektir.

Abartmayın. Dudaklarınız eğer kalınsa tekrardan dudak kalemiyle çizmeye ya da daha fazla bir çabaya gerek yoktur. Parlak olmayan koyu renk ruj kullanın ve dudak bakımınızı ihmal etmeyin. Dudaklarınızı olduğundan çok büyük gösterdiğinizde insanlara çekici gelmeyecektir.

Uzmana başvurun. olarak her şeyi denediniz ancak yaptığınız şeylerden ve uyguladığınız yöntemlerden istediğiniz sonucu alamadınız. İşte o zaman uzman birinin yardımına başvurun.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir