Cumartesi , 28 Mayıs 2022

Türkiye bilişim sektörünün ilk kurumsal tablet dergisi Medyatalk yayın hayatına başladı

 

Dünya devlerinin yazılım ve donanım çözümlerini kişi ve kurumların hizmetine sunan, hazırladığı katma değerli eğitimleriyle fark yaratan Medyasoft, pazardaki ilklerine bir yenisini daha ekledi. Vizyoner bir yaklaşımla Medyasoft tarafından hazırlanan Türkiye’nin ilk kurumsal tablet dergisi Medyatalk, yayın hayatına başladı.
 
Şirketlerin iş teknolojileri konusunda çözüm ortağı olan Medyasoft, Medyatalk ile sektördeki ilklerine bir yenisini daha ekledi. Türkiye’nin ilk kurumsal tablet dergisi unvanına sahip olan Medyatalk, iş dünyasındaki kurumsal bilişim çözümleri ve sektörde yaşanan önemli gelişmeleri okurlarıyla paylaşacak.
Tüm dünyada bilgisayar kullanım alışkanlıklarını değiştiren, kullanıcılarına okuma ve çalışma kolaylığı ile interaktivite sağlayan tablet bilgisayarlara özel olarak hazırlanan Medyatalk, IOS ve Android işletim sistemini destekleyen tüm tabletlerde ücretsiz olarak takip edilebilecek.
Editörlüğünü Medyasoft Pazarlama Direktörü Sırma Erkan’ın yürüttüğü Medyatalk’ın ilk sayısında Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer, şirket stratejileri, Medyasoft İş Geliştirme ve Kurumsal Satış Direktörü Hayati Şentürk iş çözümleri, Medyasoft Satış Müdürü Turgut Erkaynak ise iş ortakları ve kanal satışına dair konularda görüşlerini paylaştılar.
İnteraktif bir platformda hazırlanan, sesli ve videolu içeriklerin de yer aldığı Medyatalk’ın ilk sayısında, Adobe, Autodesk, IBM, Microsoft, Wacom ve Kaspersky ürün yöneticileri, ürünler hakkında bilgi vererek, merak edilen soruları Medyatalk okurları için yanıtladılar. Türkiye’nin ilk kurumsal tablet dergisi Medyatalk’ta bilişim sektöründeki yeni ürün haberlerinin yanı sıra önemli gelişmeler ve kurumsal alandaki çözümlere de yer verildi. Appstore ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen Medyatalk’u, isteyenler Medyasoft web sitesi üzerinden de takip edebilecek.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

One comment

  1. Medyasoft hazırladığına göre içerik dışında tablet yayıncılığın nimetlerinde de yararlanılmıştır diye düşünüyorum. İndirmeye başladım bile…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir