Çarşamba , 25 Mayıs 2022

Türkiye Finans İnternet Şubesi iPhone 4S kazandırıyor

Türkiye Finans İnternet Şubesi’ni kullanan 30 kişi iPhone 4S kazanma fırsatı yakalıyor. Üstelik İnternet Şubesi’ne yeni üye olan ve üyeliğini aktif hale getirenler, ilk işlemlerinde 5 çekiliş hakkı birden kazanıyor. Kampanya 15 Haziran’a kadar devam edecek.
 Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, şubesiz bankacılık kanalları ile müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Türkiye Finans, 15 Haziran’a kadar Türkiye genelinde İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Telefon Şubesi’nde bankacılık işlemi yapan 30 kişiye çekilişle iPhone 4S hediye ediyor.
 Kampanya kapsamında turkiyefinans.com.tr İnternet Şubesi, Mobil Şube veya “444 2 444” Telefon Şubesi’ne giriş yaparak bu kanallar üzerinden finansal işlemlerden en az birisini gerçekleştiren bireysel ve kurumsal müşteriler, çekilişe katılma hakkı kazanıyor. Kampanyada Türkiye Finans müşterileri, kendi hesapları arasındaki para transferi hariç tüm bankacılık işlemleri için 2 çekiliş hakkı elde ediyor.
İnternet Şubesi’ne yeni üye olan veya üyeliğini aktif hale getiren Türkiye Finans müşterileri, İnternet Şubesi’ni ilk kullanımları karşılığında 5 çekiliş hakkı, sonraki her kullanımları için ise 1 çekiliş kazanıyor. Mobil Şube ve Telefon Şubesi’ni kullanan Türkiye Finans müşterileri de her kullanım için 2 çekiliş hakkı kazanıyor.
Müşterilerin maksimum 10 çekiliş hakkı elde edeceği kampanyada kazananlar, noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek ve iPhone 4S kazanan talihliler 5 Temmuz tarihinde açıklanacak.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir