Perşembe , 26 Mayıs 2022

Türkiye’nin ilk Faizsiz Dijital Bankacılık Platformu: Senin Bankan

 

Dijital bankacılık Dünyada çok önceleri başlasa da Türkiye’de bazı mevzuat sorunları aşılmasından sonra son 3 yıldır birkaç banka dijital alanda faaliyet göstermeye başladı. Özellikle Üniversite öğrencilerinin çok sevdiği dijital bankacılık kısa zamanda yüzbinlerce müşteriye ulaştı ve diğer bankalarında bu alana girmesine sebep oldu. Dijital bankacılık paltformlarından şube masrafı olmadığı için hesap işletim masrafı eft havale masrafları da olmuyor. Böylesine cazip bir hale gelen dijital bankacılık alanında henüz faizsiz bir katılım bankası platformu bulunmuyordu. Katılım bankaları arasında sağlamcı duruşu ile bilinen Kuveyt Türk öncülüğünde Senin Bankan adıyla bir dijital bankacılık platformu kuruldu.

google_profilTürkiye’nin ilk dijital faizsiz bankacılık platformu Senin Bankan’da müşteriler online ortamda ister web kanallarından isterse de akıllı telefon veya tabletlerinden www.seninbankan.com.tr adresine girerek birkaç kolay adımdan sonra sisteme kaydolabilmekte, hemen ardından verdikleri telefondan aranmakta ve kendilerinden randevu alınmaktadır. Belirttikleri adrese gelen kurye tarafından sunulan belgeleri imzalayan müşteriler artık birer banka müşterisidir. Kurye, beraberinde getirdiği ufak bir hediye ile ATM kartını da müşteriye teslim etmektedir. Müşteriler Senin Bankan platformunun kendilerine sunduğu; hesap işletim ücreti alınmaması, havale ve EFT lere ücret yansıtılmaması, şubelere kadar gitmeden tüm bankacılık işlemlerinin ev veya işyeri konforunda internetten gerçekleştirilmesi gibi ayrıcalıklara sahip olmaktadırlar. Bunun yanında müşteriler; TL, döviz veya altın üzerine açılan katılım hesaplarında birikimlerini değerlendirebilme, uzun vadeli yatırım hesapları açabilme ve www.seninbankan.com.tr adresinde belirtilen diğer ürünlerden de faydalanabilmektedirler. Bu platformdan başvuru yapılması durumunda mevduat yatırılması da şart değildir.

 

Senin Bankan projesi ile birlikte bankacılık yapmak için bankaya gitmenin gerekmediği de ispat edilmiş olmaktadır. Belki finansa erişim çalışmalarında bu tür projeler önemli bir yer tutacaktır. Bu şekilde birikimlerinin değerlendirmek isteyen tüm bireyler web sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirerek hesap açabilmektedirler. İncelemenizi ve hesap açmanızı tavsiye ederim. Sonuçta süreç baştan sona kadar ücretsiz.

Senin Bankan Sosyal Medyayı da aktif kullanıyor.

Youtube Tanıtım videosu

Twitter.com/seninbankan

Facebook.com/seninbankan

İnstagram.com/seninbankan

Adreslerinden Senin Bankan ile ilgili detaylı bilgi alınabilir ya da 0850 251 1 123 nolu telefondan bilgi alınabilir.

 

 

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir