Cuma , 27 Mayıs 2022

Turuncu Levye, yeni yıl hediyelerinizi dağıtıyor

Yılbaşı hediyenizi almadan geçmeyin

Ülkemizin en büyük oyun platformlarından bir tanesi olan Turuncu Levye, yeni yıl hediyelerinizi çoktan hazırladı bile. Yeni yılda da oyunsuz, eğlencesiz kalmamanız için hazırlanan bu hediyeler arasında 10 kişiye Steam üzerinden istediği bir oyun, 15 kişiye Logitech F710 Kablosuz Gamepad ve 25 kişiye Turuncu Levye bardağı çekiliş ile katılımcılara dağıtılacak. Peki hediye kazanmak için ne yapmak gerekiyor?

Hediyelerinizi alın

Turuncu Levye, 15 Aralık itibari ile başlattığı etkinlikte, verilen tarih boyunca Youtube kanalında paylaştığı videolarda rastgele yerleştirilmiş kodları bularak kodları doğru bir biçimde ekibe göndereceksiniz. Tarih boyunca tam olarak 5 tane video yayınlanacak. Bunun yanı sıra kanalda paylaşılan videoları sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanız da belirtilmiş. Yani hediyeleri kazanmak için bunları yapmanız yeterli.

Belirtilen adımları uyguladığınızda, Turuncu Levye’nin yılbaşı çekilişine katılmış olacaksınız. Ekip, kampanya hakkında bir video hazırlamış ve tüm detayları, ayrıntıları paylaşmış. Lafı fazla uzatmadan sizleri Turuncu Levye’nin kampanya videosu ile baş başa bırakalım. Çekiliş sayfasına ve diğer bilgilere bu adresten ulaşabilirsiniz.

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir