https://juragankomik.com
Cumartesi , 13 Nisan 2024

Twitter satın alma butonu ilk promosyonu ile kullanımda!

Mikro blog Twitter üzerinden alışveriş!

Bildiğiniz gibi Twitter bir süre önce satın alma butonu olan “BUY” butonunu duyurmuş, duyurduğunda son testlerin yapıldığını açıklamıştı. Geçtiğimiz gün itibari ile satın al butonu ilk promosyonu ile hayata geçti. Genel olarak yorumlayacak olursak, takip ettiğiniz ürünleri Twitter güvencesi ile satın almak, kullanıcıya güzel bir deneyim yaşatacaktır fakat Twitter durumu abartıp oradan buradan ürünleri sayfaların her yerine yerleştirirse kullanıcının hoşuna gitmeyeceğini belirtebiliriz.

Twitter’da satın alma butonu ilk promosyonu ile kullanıma sunulurken satın alma butonundaki marka AMC Tiyatroları oldu diyebiliriz, 251 bin takipçiye sahip AMC Tiyatroları, resmi Twitter hesabı ile kullanıcıya 30 dolar üzerinden hediye kuponu satışı yapmaya başladı. Hediye kuponu ile 30 dolar karşılığında patlamış mısır fişine sahip olmak mümkün.

Başlangıçta da belirttiğimiz gibi, reklamların abartılması durumunda kullanıcı şikayetleri anında tavan yapacaktır, fakat şimdiye kadar Twitter’da reklam şikayetinin çok nadir olduğunu söyleyebiliriz, yani en çok kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Twitter, kullanıcısına nasıl davranacağını biliyor gibi gözüküyor. Gelişmeler için takipte kalınız.

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

One comment

  1. çok iyi birşey bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir