https://juragankomik.com
Salı , 16 Nisan 2024

Twitter’da 18 Mart Çanakkale’nin Kurtuluşu

KGiritli:‎ Çanakkale ile kurtuluş savaşını larıştırmayın Çanakkale savaşında Filistin-Kafkas ve Balkan halkları da vardı,sadece Anadolu halkları değil.

yusufnohut‎: Şu Boğaz harbi nedir? Var mı ki dünyada eşi? En kesif orduların yükleniyor dördü beşi.. ”Çanakkale Zaferi 96. Yıl Dönümü”

tuyocu: Çanakkale zaferi dünya tarihinde Emperyalizmin aldığı ilk yenilgidir. Ele geçirilemeyen tek toprak Anadoludur. Kutlu olsun…

asli_gungor‎: Çanakkale Zaferi kendilerinden büyük amaçları olan büyük insanların zaferiydi. Ata’mıza ve şehitlerimize sonsuz saygı, şükran ve sevgiyle…

emniyy:‎ Akif merhum diyordu ya hani “Bedrin aslanları ancak bu kadar şanlı idi” işte Çanakkale savaşı tam da buydu.

ilkem1903:‎ 96yıl önce Çanakkale’de gösterilen cesareti şimdi biz başımızdakilere gösterebilsek neler olurdu hiç düşündünüz mü?

TaylanOzgumus:‎ ” Çanakkale, Mehmetçiğin doğduğu, çelik çomağın tüfeğe doğrulduğu, düşmanın kanıyla boğulduğu, Burası Türk toprağı #canakkalegecilmez “

deniz972:‎ 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 96.Yıldönümü Haftası nedeniyle bizim için can veren aziz şehitlerimizi duayla anıyorum.

SinemErdgn‎: Cogunuz Fenerbahce Galatasaray maci derdinden bugunun Canakkale’nin kurtulusunun 96. Yildonumu oldugunu hatirlamadi bile tebrikler T

bozkrdkiagac‎: Türkler, Çanakkale’yi zorlayan çağının en ileri tekniğine sahip güçler karşısına adeta bir kale gibi dikilmişlerdir.” Churchill .

AslihanAy_:‎ Her ne kadar 18 Mart Deniz Zaferi; Çanakkale’de artik resmi tatil sayilmasada,biz Çanakkaleli gencler olarak kafa tatili yapıyoruz!

hllhskrc:‎ Bugün Cuma vaazında imamlar sadece Mehmet Akif’in Çanakkale Şehitlerine Şiirini okusa? Tüm Türkiye’de… Düşünsenize süper olmaz mı?

ssalihhaa:‎ Çanakkale Şehitlerini anlatırken sabah okula götürdüğüm yeğenime, sordu. Onlarda mı Furkan doğan gibi yani.. hoş oldum::

whatorwhy‎: Bugün 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü. Hala TT olamamış.. Adnan’lı hashtag’i görüyorum ve sövüyorum inanın!

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir