Perşembe , 30 Haziran 2022

Twitter’da yazdıkları Beşiktaş’ı karıştırdı

Bugün 13:50 SalıFikret Orman’ın yönetim kurulu listesinde yer alan Cem Bilge’nin mikro blog sitesi twitterdan Fikret Orman için “FO” kısaltmasını kullanması tepki çekti.

Beşiktaş’ta 25 Mart tarihinde yapılan olağanüstü seçimli genel kurulunda başkan seçilen Fikret Orman’ın yönetim kurulu listesinde yer alan Cem Bilgea görevinden ayrıldığını açıkladı.

Siyah Beyazlı kulübün icra kurulu başkanlığını yürüten Cem Bilge, Başkan Orman’ın isteği üzerine görevinden ayrıldığı dile getirdi. Bilge konu ile ilgili yaptığı açıklamada Fikret Orman ile bir çok konuda görüş ayrılığı yaşadığını ve sonuç olarak Başkan Orman’ın isteği üzerine görevinden ayrıldığı söyledi.

Cem Bilge ayrıca sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan kullandığı ifadeler ile de dikkatleri üzerine çekti. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’dan “FO” şeklinde bahseden Bilge, Orman’ın isteği ile görevinden ayrıldığını söyledi.

Fikret Orman’a rahatsızlık vermek istemediğini ifade eden Bilge, “Dün gece “Altınsay istifa etti. Yazık.” mesajımın ardından, Sn. Fikret Orman beni yurt dışından telefonla arayarak sert bir biçimde eleştirdi.” dedi.

Fikret Orman üzerinden eleştiriler yapan Cem Bilge’nin yazılı olarak istifasını alan Beşiktaş Yönetimi’nin önümüzdeki günlerde hem Cem Bilge hem de İbrahim Altınsay hakkında bir açıklama yapması bekleniyor.

İşte Cem Bilge’nin twitter üzerinden yolladığı bazı mesajlar:

“inanın FO daha rahat edecek biz olmaksızın. hayırlısı buymuş… bizde hala anarşist ruhu var. cevvaliz. belki de bu yanlış.”

“arkadaşlar ben buradayım. bi çoğuna rağmen 100.000 üye yürüyüşüne önayak oldum. bu kavga bitmez. sonrasında güneş açar.”

“arkadaşlar. ben istifa etmedim. FO benim yönetimden ayrılmamı istedi. budur.”

“arkadaşlar… ben buradan bir FEDA çıkardım. ardından “tevazu göstermeyeceğim” 100.000 üye yürüyüşünü başlattım.”

“FO’yla pek çok konuda fikir ayrılıgımız vardı. Ben de kendisine rahatsızlık vermek istemiyorum.”

internethaber

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir