Üç öğrenciden güvenli bir girişim: Mail-Grubu.Com

Mail-Grubu.com: 3 öğrenci tarafından oluşturulmuş herkese açık olan ücretsiz ortak e-posta platformudur.

Projenin genel amacı, ‘ortak bir mail grubu’ sorununu çözmesidir. Daha doğrusu öğrenci veya diğer kişi gruplarına yönelik ortak gelen kutusunun yaratılmasıdır. Tüm gruplar Mail-Grubu’nda kolayca ve hızlı bir şekilde haberleşebilirler. Ortak bir grup adresi olmasına rağmen, üyelerin her biri ortak gelen kutusunda kendi hesabıyla veya Facebook ile giriş yaparak oturum açabilir. Bu uygulama “mail grubu oluşturmak istiyorum ama herkesin e-posta adresi farklı uzantı içeriyor” diyenlere en kolay çözüm yolunu bulmaktadır.

Hotmail, Gmail veya Yahoo gibi gelen kutusunda paylaşılan ortak kullanıcı adı ve şifre haberiniz olmadan başkaları tarafından kullanılabilir, tüm iletilerinizi silebilir ve hatta öğretim görevlinize sizin adınızla ileti gönderebilir.

mail-grubu

Mail-Grubu.com öğrenci e-posta platformu olarak hem yukarıdaki sorunları çözüyor hem de öğrenci ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm gerekli fonksiyonları sunuyor! Örneğin önceki seneki sınav soruları, ders notları grup adresine gönderilerek tüm üyelerin bu bilgilerden faydalanması sağlanabilir. Üstelik Mail-Grubu’nda dosya boyutu 100Mb’a kadar olan çalışma notlarını veya diğer dosyalarını depolayabilirsiniz.
Tüm mevcut e-posta hizmetlerinin en yükseğini sunmakta. Dosyalar, gruplar arasında paylaşılabilir.Öğrencilerin çalışma notları için mükemmel bir kaynaktır.

Etiketler sayesinde (Gmail’deki gibi) ortak gelen kutusundaki iletileri birbirinden kolaylıkla ayırıp istediği konuya göre etiketleyebilir.

Mail Grubu’nu neden seveceksiniz?

En önemli 7 fonksiyonu:

Dosya düzenleme ve arşivleme

Diğer öğrenci gruplarının notları

Dersler ve öğretim görevlileri hakkında yorumlar

Ortak Takvim – planlayıcı

Admin fonksiyonu

Grup sohbeti – Chat penceresi

Grubun ortak bir e-posta hesabı ve üyelerin de kişisel e-posta hesapları bulunmakta.

Sınıf arkadaşlarınıza veya iş arkadaşınıza özel bir grup kurmak için ideal bir platform olmuş.

f: facebook.com/MailGrubuCom
t: twitter.com/MailGrubu

Mail Grubu – öğrencilerin en iyi ortak e-posta hizmeti olarak, e-posta gelen kutusuna çok benzemesine rağmen, grup ihtiyaçlarına çök daha iyi cevap verebilecek şekilde hazırlanmış.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir