Cumartesi , 25 Mart 2023

Udemy’nin Sosyal Medya Projesine Katılın

Türk gençler, Silikon Vadisi’nde kurdukları ve en hızlı büyüyen online eğitim platformu olan Udemy ile sınırların olmadığını kanıtladılar.

6000’i aşan mevcut ders sayısı ile Udemy, dünyanın en iyi eğitmenlerine, derslerini paylaşmaları ve hayat boyu öğrenim heveslilerinin yaşamlarını zenginleştirmeye katkı sağlamaları konusunda olanak veriyor.

 

Udemy ekibi şimdilerdeyse, sosyal medya projesi için tüm sanatçıları “Eğitim” ve “Hayat Boyu Öğrenme” temalı en CESUR sanat eserlerini yaratarak birlikte çalışmaya davet ediyorlar.

Tasarımları seçilen sanatçılara çeşitli ödüller sunulurken, bir sanatçının tasarımı, en üst eğitim medya kanallarında ve tüm dünyanın takip ettiği TechCrunch, GigaOM gibi teknoloji medyasında yayınlanma fırsatı elde edecek. Eseriniz, binlerce kullanıcıya ilham verecek, Udemy’nin Facebook fanları ile paylaşılacak ve Udemy’nin merkez ofis duvarlarına asılacak. Buna ek olarak, tasarım 1000 tişört ve 100 poster üzerine basılacak.

Udemy ekibinin projeye katılacak sanatçılar için de kısa bir mesajı var:

‘Biz dünya çapında herkese yeni yetenekler edinmeleri ve hayatlarını geliştirmeleri için fırsatlar sunuyoruz. Yaşam boyu eğitim, hayatı öğrenmek için her zaman bir fırsatın olduğu macera olarak ele alır ve sizin tasarımınız da bu değeri yansıtmalıdır. Yaratıcı olarak tamamen özgürsünüz ama ender bulunan, zeki ve göze çarpıcı olmayı amaçlamalısınız. Eseriniz etki bırakmaya devam ettiği sürece, daha çok ilham veren veya daha mizahi işlere yönelebilirsiniz.’

Onlar sizinle çalışmak için sabırsızla bekliyor! Doğrudan yarışma sayfasına ulaşıp ayrıntılara göz atarak bu yaratıcı davete Türkçe dil desteği olan uluslararası sanatçı platformu Talenthouse.com‘dan hemen katılabilirsiniz.

 

 

Hakkında Burcu Çetin Bali

talenthouse.com palo alto/california

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir