Perşembe , 23 Mart 2023

Ufa.lt ile Linklerinizi Ufaltın, Paylaşın, Analiz Edin!


Ufa.lt, bir link kısaltma servisi. Ufa.lt ile sosyal medyada karakter sınırı sorunu yaşamadan linklerinizi rahatlıkla kısaltıp paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız linklerin tıklanma sayısı, günlük ziyaretçi istatistikleri; ziyaretçilerin kaynak, tarayıcı kullanımı ve tarayıcı diline göre konum dağılımı ile Twitter ve Facebook paylaşım sayılarını kısacası ihtiyacınız olan tüm bilgileri alabilirsiniz.     
Bu işlemlerin tamamını üye olmadan ve ücretsiz yapabileceğiniz gibi üye olarak daha fazla özellikten de faydalanabilirsiniz. Üye olmadan kısalttığınız linkler sadece kısaltma işlemi yaptığınız tarayıcıda saklanırken üyeyken kısalttığınız linklere her yerden ulaşabilirsiniz. Üye girişi yapılarak üretilen linkler size özeldir, bu sayede sadece kendi paylaşımlarınızı analiz etme şansınız doğar. Ufa.lt üyeliği size linklerinizi kişiselleştirme şansı verir, daha önce kısaltmış olduğunuz bir bağlantıyı 10 karaktere kadar isteğinize göre isimlendirebilirsiniz. ( http://ufa.lt/merhaba gibi… )
Yönettiğiniz web sitesi veya uygulamalarına ait linkleri Ufa.lt ile kısaltmak ve analiz etmek isterseniz, Ufa.lt üyeliği ile alacağınız Api Koduyla kullanacağınız Ufa.lt Rest Api hizmetiyle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ufa.lt Rest Api hizmetinin sorgu sınırı orta ölçekli bir web sitesi veya uygulamasının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlanmıştır. Eğer büyük ölçekli bir web sitesine sahipseniz, size özel raporlama ve sınırsız sorgulama talebiniz var ise Ufa.lt Pro ürünüyle ilgili bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. Unutmayın: Ufa.lt, sınırsız Rest Api sorgulaması ve talebe özel raporlama hizmeti sunan Ufa.lt Pro hizmeti dışında, tamamen ücretsiz ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeydedir.
Ufa.lt’a http://ufa.lt web adresinden ulaşabileceğiniz gibi http://ufalt.co ve http://ufalt.org adreslerinden de ulaşabilirsiniz.
Ufa.lt önümüzdeki dönemde yeni özellikler ve hizmetleriyle Türkiye’nin en büyük link kısaltma servisi olma hedefindedir.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir