Cumartesi , 25 Haziran 2022

Ukash Kart ile ve Güvenli Ödeme

 

İnternetin etkisinin giderek daha da artmasıyla birlikte pek çok konuda yeni sistemler ortaya çıkmış durumdadır. Hızla gelişen teknoloji, sanal dünyada da yerini almış ve insanlara birçok kolaylık sağlar hale gelmiştir. Bunlardan en önemlisi, şuanda birçok insanın vaktini geçirdiği e-ticaret sistemleri olmuştur.  Çoğumuz artık herhangi bir ürün almak istediğimizde mağazaları dolaşmaktansa direk internet sitelerine girip buradan istediğimiz ürünü seçip, ödemesini yapıp kargo ile teslim almaktayız. Bu sistemlerim avantajı olduğu kadar dezavantajıca vardır. Çünkü bazı fırsat düşkünü kötü düşünceli kişiler insanları dolandırma adına sahte siteler kurup, insanların kredi kartı bilgilerini kopyalayıp insanları dolandırmaktadır. Bu tarz sıkıntılar göze alındığında bazı girişimci firmalar alternatif ödeme metotları üzerine çalışmalar yapmıştır. Bunlardan bir tanesi de Güney Amerika şirketi olan Smart Vouncher firmasının “Ukash” adı altında piyasaya sürdüğü ödeme sistemidir. Online alışverişler için son derece güvenilir ve faydalı olan ukash kart sistemi ile isteyen herkes kendi limitlerini ayarlayarak güvenle alışveriş yapma imkânına sahip olmaktadır. Sizler de ukash kart satın alarak bu sitemin kolaylıklarından ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Ukash kartlar Türkiye’de henüz yasal prosedür çerçevesine girmemiş olsa da yasal olmayacak bir durumu da bulunmamaktadır. Sizler de bu avantajlardan faydalanmak için sitemiz üzerinden ukash kart satın alabilirsiniz. Sistemimiz üzerinden satışa sunulan ukash kartla en uygun kur üzerinden satılmaktadır. Ukash kartlar Türkiye’de Euro kuruna göre satışa sunulmaktadır. Ancak bu kurlar satış yapan sitelerin belirlemiş olduğu kurlardır. Sistemimiz üzerinden ukash kartlarınızı 2,78 TL kuru üzerinden uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Sistemimiz üzerinden sunulan ukash kartları hem kredi kartı hem de havale yöntemi ile güvenle satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme sisteminde 3D secure güvenlik uygulaması kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra havale ile ödeme sırasında da teknik destek ekibimiz sizlere canlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sistemimiz üzerinden ukash kart satın almak son derece kolay ve güvenilir olmaktadır. Sistemimiz üzerinden sadece ukash kart satın alma değil, aynı zamanda elinizde bulunan ukash kartlarınızı uygun kur üzerinden bozdurabilirsiniz. Ukash kart sistemi tüm dünyada kullanımı giderek artan bir sistem olmaktadır. Özellikle online oyunlar için para yatırmak isteyenlere büyük faydalar sağlamaktadır. Bu anlamda birçok online oyun sever ukash kartları satın almaktadır. Ukash kartlarınızı 1 yıl içerisinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 1 yıl içersinde kullanılmayan ukash kartlar geçersiz sayılmaktadır. Ukash kartlarının buna dikkat edilerek kullanılması gerekmektedir.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir