Pazar , 25 Eylül 2022

Usame Bin Ladin’in Ölümü İçin Sosyal Medya Kullanıcıları Ne Düşünüyor?

Fotomontaj Değil!! Twitter Cephesi:

@Baybora7: U.S.A.me bin ladin’in kim olduğunu biliyorduk.. Kim için çalıştığınıda biliyorduk.. Poliyanacılık oynayan U.S.A. Kendini yormasın..

@HakimTurkmen: Sayın Ladin İkiz kulelere çarpan uçağı o gariban adamlarınız yerine neden siz kullanmadınız? Ladin: “Şeyh uçmaz mürit uçurur.”

@hatunca‎ BİN Ladin’den 1’i öldü; geriye 999 kaldı.

@komikalite‎ Son Dakika! The New York Times gazetesinden montaj yarışması! En gerçek Bin Ladin cesedi montajı yapan grafikere 5.000 USD ödül verilecek…

@korhankkaradag‎ tahmin ettiğim gibi, bin ladin öldürüldü haberi, iş bitti, şimdi sıra iran’da. pkk tekrardan başladı çatışmalara, 1 şehit vermişiz…

@BaranARKAS‎ Aklıma ne geliyor biliyor musunuz?Şu an “sosyal demokratların” Ladin üzerinden Amerika ile tangosu sizce de komik değil mi?

@ahmetkilci: Bin Ladin için “Cezasını buldu” diye manşet atan tek gazete hangisi? Tabii ki Hürriyet! İkitelli adliyesi mübarek… cezayı kesmiş!

@transandaptal‎ “Ben aslında yaşamıyorum. Ben senin süperegonum. Anladın mı, egoist!” Usame bin Ladin’den Obama’ya.

@XqL3‎ bin ladin öldü mü? afgan ıssız kaldı mı? ödlek öcün aldı mı? şimdi sıra kimdedir?

@arikanhkn‎ Bu “coniler” oldugu surece;Bi(n) Ladin ölür,bin Ladin doğar!!!

@nazanesra‎ Bin Ladin manşetini atmak için Hürriyet günübirlik ABD den yazı işleri müdürü mü ithal etmiş diyeceğim ama zannımca gerek yok.

@onlycrescenttt‎ Bin Ladin’in öldürülmesi bir istisnadır ve unutmayın ki istisnalar El-Kaide’yi bozmaz.

@KILICSIZ‎ ☑ Saddam Hüseyin ☑ Usame Bin Ladin ☐ ?

@hacitokankoli‎ Bin Ladin’in yıllarca planlanan bi operasyon sonucu askerler tarafından öldürüldükten sonra cesedinin denize atılması hiç mantıklı gelmiyor.

@SerkanBALBAL‎ Bin Ladin olayı Nasrettin Hocanın kazan fıkrası gibi. ABD 11 eylül’ü Ladin yaptı dedi inandık. Şimdi öldürdüm diyince niye inanmıyoruz.:)

@KenanCamurcu: Ladin olmasaydı Batının Müslümanlara saldırmayacağına inanan karacahil dindara tek ayak üzerinde bin kez “sömürgecilik” yazma cezası

@Girayhanturk‎ Bin Ladin canlı yakalayıp yargılayamazlardı, nitekim CIA malı olduğunu anlatırdı…

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir