Cuma , 1 Temmuz 2022

Vodafone FreeZone, Athena ile Twitter Üzerinden anlaştı!

“Gençlik bir kere yaşanır, özgür yaşa” mottosuyla bir sene önce yola çıkan Vodafone FreeZone, kuruluşunun birinci yılı olan Mayıs ayı yaklaşırken gençlerin sevdiği isimlerle beraberliğine de devam ediyor.

Şebnem Ferah ile beraberliğini sürdüren Vodafone FreeZone, gençlerin yakından tanıdığı ve sevdiği bir diğer isim Athena’ya bir video yollayarak tweetleşmeye başladı. Athena ile beraberliğinin detaylarına Twitter üzerinden karar veren FreeZone,  karşılıklı atılan tweetler sonunda Athena ile anlaştığını tüm hayranlarına Twitter üzerinden duyurdu. Athena, aynı zamanda gençleri kırmayarak Özgürce Yaşa şarkısının Athena versiyonu için de stüdyoya gireceğini açıkladı. Böylelikle Vodafone FreeZone, Türkiye’de sanatçısıyla sosyal medya üzerinden etkileşim halinde anlaşan ilk marka olarak, bir yeniliğe daha imza attı.

Mayıs ayında Şebnem Ferah ve Athena’yla FreeZone festivallerinde coşma, Freezone’lular için gençliklerini #kutlamazamani diyen Vodafone FreeZone’un gençlerle buluşacağı üniversiteler şu şekilde:

Denizli Pamukkale Üniversitesi,  İzmir 9 Eylül Üniversitesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Kayseri Erciyes Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Antalya Akdeniz Üniversitesi, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi.

Vodafone FreeZone Facebook Sayfası için: https://www.facebook.com/VFreeZone

Vodafone FreeZone Twitter Sayfası için: https://twitter.com/vfreezone

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir