Cumartesi , 28 Mayıs 2022

Vodafone Sponsorluğunda Global Üniversiteli Girişimci Yarışması

Global Üniversiteli Girişimci Yarışması, Vodafone Türkiye Sponsorluğunda Yarının İş Adamlarını Seçiyor!

1998 yılında kurulan Global Student Entrepreneur Awards (GSEA) tarafından her yıl tüm dünyadaki üniversiteler arasında girişimciliği teşvik etmek amacıyla düzenlenen ve bu yıl Türkiye ayağı Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda, Akbank’ın katkılarıyla ve Bizz Consulting işbirliğinde gerçekleşecek Global Üniversiteli Girişimci Yarışması’nın başvuruları başladı.

30 Eylül 2012 tarihine kadar devam edecek başvuru sürecinde en az 6 ay önce şirket kurmuş, üniversitede okuyan genç girişimcilere kapılarını açan yarışmanın Türkiye elemelerinde birinci olan girişimci, 17 – 19 Kasım tarihlerinde New York’ta gerçekleşecek büyük finalde Türkiye’yi temsil edecek ve 200.000 dolarlık büyük ödülü kazanarak parlak fikirlerini hayata geçirme şansı yakalayacak.

İş dünyasının önde gelen aktörlerinden oluşan 13 kişilik bir jüri tarafından yapılacak son değerlendirme ile belirlenecek Türkiye birincisinin dışında, yarışmada “Sosyal Etki”, “Geleceği Gören Girişimci”, “Mobil İnternet Girişimcisi” (Vodafone Özel Ödülü) ve “İnovasyon” olmak üzere 4 kategoride ödüller verilecek. “Vodafone Özel Mobil Internet Kategorisi”nde ise yarışmacılar, birinciliğin yanında Vodafone Smart Tab 10 için de yarışacaklar. 

Eğer üniversiteli bir girişimci iseniz ve fikrinizi hayata geçirmek istiyorsanız Global Üniversiteli Girişimci Yarışması’na katılarak, Türkiye’yi New York’ta temsil edebilirsiniz.

Detaylı bilgi:

http://www.universiteligirisimci.com

https://twitter.com/UniGirisimci

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir